eco-friendly
Znana marka stawia na rozwiązania eco-friendly.

Ludzie coraz większą wagę przykładają do wyrobów, które stosują na co dzień. Wielu Polaków, bo aż 68 procent z nich, zwraca uwagę na to, czy kupowane przez nich rzeczy są eco-friendly. Coraz chętniej czytamy etykiety, ponieważ istotny stał się dla nas skład wszystkiego, co potrzebne do codziennego funkcjonowania, czyli żywności, kosmetyków czy środków czyszczących. To dotyczy również higieny jamy ustnej. Na naszym rynku pojawiła się nowa pasta Oral-B PureActiv, która oprócz naturalnego składu, posiada również nadające się do recyklingu opakowanie.

Zalety pasty eco-friendly

Wśród naturalnych kosmetyków ogromną popularność zyskują produkty do pielęgnacji twarzy, kosmetyki dla dzieci i pasty do zębów. Ta ostatnia, dobrze dobrana, oprócz zapewnienia odpowiedniej higieny, pozwoli zapobiec problemom zdrowotnym. Z tego względu warto sięgnąć po wyrób sprawdzonej marki, który oprócz dobrego wpływu na nasz organizm, będzie też dbał o zdrowie planety. PureActiv jest pierwszą pastą od Oral-B, która składa się w 99 procentach ze składników naturalnych. Dodatkowym plusem jest to, że jej opakowanie w pełni nadaje się do recyklingu. Ponadto produkt nie zawiera sztucznych barwników, aromatów lub słodzików. Nie ma w sobie również SLS ani dwutlenku tytanu. Dla tych, którym znudziła się klasyczna forma pasty kolejnym plusem będzie to, że w tubce zamiast białego kremu znajdziemy przezroczysty żel o naturalnym smaku mięty.

Certyfikat COSMOS NATURAL

Kiedy przechodzimy między półkami sklepowymi warto zwrócić uwagę na to, czy dany produkt posiada certyfikat potwierdzający jego naturalność. PureActiv to pierwsza pasta marki Oral-B, która otrzymała certyfikat COSMOS NATURAL przyznawany przez EcoCert. Organizacja zajmuje się oceną produktów naturalnych, a także organicznych i jest uznawana na całym świecie.  Właśnie taką wizję idealnego produktu obrała sobie firma P&G. Jej celem jest nie tylko wpłynięcie na zdrowie klientów przez poprawę nawyków związanych z higieną jamy ustnej, ale także ograniczenie szkodliwego wpływu na środowisko.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2021/07/Oral-B-Pure-Activ-1024x1024.pnghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2021/07/Oral-B-Pure-Activ-150x150.pngpraktykaKosmetykiLudzie coraz większą wagę przykładają do wyrobów, które stosują na co dzień. Wielu Polaków, bo aż 68 procent z nich, zwraca uwagę na to, czy kupowane przez nich rzeczy są eco-friendly. Coraz chętniej czytamy etykiety, ponieważ istotny stał się dla nas skład wszystkiego, co potrzebne do codziennego funkcjonowania, czyli...