Zimowa kolekcja GANT

W kolekcji marki znajdziemy uwielbiane przez wszystkich ceniących komfort i wysoką jakość wykonania modele skórzanego oraz zamszowego obuwia wysokiej jakości. Dla pań marka GANT przygotowała modele na każdą pogodę czy okazję – od eleganckich botków i kozaków na obcasie, po wygodne buty z dodatkowym ociepleniem – idealne na weekendowe spacery.

Każdy modny mężczyzna powinien mieć w swojej szafie sztyblety. W kolekcji GANT znajdziemy między innymi idealne propozycje właśnie tego modelu buta, a także wiele innych. Tak samo, jak w przypadku kolekcji damskiej, każdy znajdzie parę idealną do okazji – od bardziej sportowych modeli, po eleganckie fasony.
Zimowa kolekcja GANT
Buty marki GANT wykonane są wysokiej jakości materiałów – w tym skóry oraz zamszu, a środek butów wyłożony jest często ciepłym kożuchem. Podeszwy natomiast wykonane są z wysokogatunkowego tworzywa oraz wyprofilowane, dzięki czemu trudniej o poślizgnięcie. Większość modeli jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych, zatem każdy klient znajdzie parę odpowiadającą swoim potrzebom.
Zimowa kolekcja GANT
https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/12/gantglowna.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/12/gantglowna-150x150.jpgredaktor1OdzieżW kolekcji marki znajdziemy uwielbiane przez wszystkich ceniących komfort i wysoką jakość wykonania modele skórzanego oraz zamszowego obuwia wysokiej jakości. Dla pań marka GANT przygotowała modele na każdą pogodę czy okazję – od eleganckich botków i kozaków na obcasie, po wygodne buty z dodatkowym ociepleniem - idealne na weekendowe...