Zapobiegnij starzeniu się skóry!

Każda kobieta marzy, aby przez wiele lat móc zachować piękny i młody wygląd. Niestety, zła dieta, nieodpowiednia pielęgnacja i stres nie sprzyjają gładkiej skórze bez zmarszczek. Urządzenie SKIN UP wykorzystuje ultranowoczesną technologię, aby pomóc kobietom w walce z oznakami starzenia.

Mówią, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego warto już w młodości zadbać o odpowiednią pielęgnację skóry. Mgiełka Anti Aging, aplikowana przy pomocy urządzenia SKIN UP, dba o skórę poprzez odpowiednie nawilżanie jej. Dzięki wykorzystaniu ultranowoczesnej technologii, mikroskopijne cząsteczki wnikają w głąb skóry, dostarczając jej odpowiednią dawkę nawodnienia. Sekretem działania produktu jest połączenie trzech aktywnych składników: kwasu hialuronowego, kwasu alfa liponowego oraz koenzymu Q10. Jest to jeden z pierwszych produktów, w których udało się wykorzystać najnowocześniejszą wersję kwasu hialuronowego, pochodzenia biotechnologicznego.

Zapobiegnij starzeniu się skóry!

Jednak mgiełka to nie tylko nawilżanie. Jej regularne stosowanie zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza widoczność tych już powstałych. Pierwsze efekty kuracji widoczne są zaledwie po czterech dniach stosowania. Co więcej, już jedno zastosowanie mgiełki, przywraca skórze naturalny blask. Koniec z przemęczoną, szarą skórą i cieniami pod oczami. Nawet po nieprzespanej nocy, urządzenie SKIN UP jest w stanie wydobyć ze skóry to, co w niej najlepsze.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/07/IMG_3463.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/07/IMG_3463-150x150.jpgredaktor1domyslnaElektronikaKażda kobieta marzy, aby przez wiele lat móc zachować piękny i młody wygląd. Niestety, zła dieta, nieodpowiednia pielęgnacja i stres nie sprzyjają gładkiej skórze bez zmarszczek. Urządzenie SKIN UP wykorzystuje ultranowoczesną technologię, aby pomóc kobietom w walce z oznakami starzenia. Mówią, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego warto już w...