vacuum_window

Większości mycie okien nie kojarzy się zbyt dobrze, z uwagi na czas, jaki tradycyjnie zabiera ta czynność oraz mnogość akcesoriów potrzebnych do tego, by okna lśniły krystaliczną czystością.
Miska, myjka, szmatka, ściągaczka to tylko część okiennego asortymentu. Niektórzy dodają do tego jeszcze polerowanie gazetami, a nawet pończochami. Teraz większość tych przedmiotów może odejść w niepamięć, gdyż fani lśniących powierzchni otrzymali niezwykle skuteczną broń w walce z brudnymi oknami – WINDOW VACUUM od LEIFHEIT.

vacuum_window2

Odkurzacz do okien LEIFHEIT to poręczne urządzenie pod postacią elektrycznej ściągaczki, które w bardzo prosty i szybki sposób usunie brud z okien. By to zrobić wystarczy namydlić okna myjką, np. 3w1, która dodatkowo umyje od razu framugę i dotrze do wszystkich rogów. Następnie przykładamy o tafli okna ssącą ściągaczkę i za jednym pociągnięciem otrzymujemy idealnie czystą szybę.Odkurzacz wyróżnia to, że można nim ściągać wodę nie tylko od góry do dołu, ale także pod różnymi kątami nachylenia, a nawet „do góry nogami”.

Urządzenie wyróżnia to, iż pozostaje zawsze czyste, dzięki wyjmowanemu zbiorniczkowi na mydliny. Po zakończeniu mycia okien po prostu wyjmujemy go i myjemy pod bieżącą wodą. Natomiast w trakcie możemy usunąć nadmiar płynu ze zbiorniczka, odblokowując małą zatyczkę. Window Vacuum doprowadzi do blasku okna praktycznie na każdej wysokości. Okna na naszym poziomie umyjemy wykorzystując sam odkurzacz, a położone nieco wyżej wyczyścimy z wykorzystaniem rączki przedłużającej, bez potrzeby wchodzenia na krzesło czy drabinkę. Okna umieszczone naprawdę wysoko dosięgniemy dzięki zastosowaniu teleskopowego drążka (nawet do 4m; łącznie dostępne 3 różne rozmiary).

Odkurzacz oraz pozostałe produkty LEIFHEIT działają w oparciu o inteligentny system mocowań CLICK SYSTEM, umożliwiający wymianę zarówno końcówek, jak i samych drążków „za jednym kliknięciem”. Urządzenie działa dzięki wbudowanemu akumulatorowi, niezwykle wydajnemu ze względu na wykorzystanie technologii stand by mode, dzięki której 100% mocy uaktywnia się dopiero, kiedy przykładamy końcówkę do tafli.

Mówiąc o tafli, na uwagę zasługuje fakt, że Window Vacuum to nie tylko odkurzacz do okien, zastosowanie urządzenia jest znacznie szersze. Z jego pomocą wyczyścimy wszystkie gładkie tafle w domu. Doskonale sprawdzi się podczas czyszczenia luster, kabin prysznicowych czy szafek na wysoki połysk. Każdą z tych powierzchni pozostawiając lśniącą i bez ani jednej smugi za jednym pociągnięciem.

Cena odkurzacza: ok 220 zł
Cena ręcznej myjki 3w1: ok. 50 zł

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/03/vacuum_window2.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/03/vacuum_window2-150x150.jpgwpadmfjDomKosmetykiWiększości mycie okien nie kojarzy się zbyt dobrze, z uwagi na czas, jaki tradycyjnie zabiera ta czynność oraz mnogość akcesoriów potrzebnych do tego, by okna lśniły krystaliczną czystością. Miska, myjka, szmatka, ściągaczka to tylko część okiennego asortymentu. Niektórzy dodają do tego jeszcze polerowanie gazetami, a nawet pończochami. Teraz większość tych przedmiotów może odejść...