sanplastUrządzając łazienkę decydujemy się na odpowiedni wybór ceramiki łazienkowej. Musimy podjąć decyzję, czy zamontujemy wannę czy kabinę prysznicową. Dopiero w następnej kolejności myślimy o doborze innych elementów, w tym o umywalce, która stylistycznie pasowałaby do elementów wyposażenia. Choć oferta rynkowa umywalek jest bogata, to jednak umywalki na blat to absolutny łazienkowy hit.

Unb-M_FREE

Wygląd elementów wyposażenia łazienkowego ulega częstym zmianom, zaskakują nas funkcjonalnymi oraz nietypowymi rozwiązaniami. Proste, zdecydowane kształty coraz częściej królują w naszych pomieszczeniach. Ponieważ umywalki to jeden z najważniejszych elementów, zdobiących łazienkę, ich wybór musi być dobrze przemyślany.
Podczas wyboru umywalki przede wszystkim kierujemy się względami estetycznymi. Użytkownicy umywalek nablatowych cenią sobie zarówno lekkie konstrukcje, jak i ciężkie, masywne formy. Obecnie coraz rzadziej stosuje się umywalki wiszące. Najczęściej są one wbudowane w zabudowę meblową, lub stawiane na blacie meblowym. Przejawem jednego z najnowszych trendów wyposażenia łazienkowego są nowoczesne umywalki nablatowe.
Łączące w sobie nowoczesny wygląd oraz funkcjonalność umywalki serii Free Mineral oraz Space Mineral marki Sanplast to propozycje, które idealnie wpisują się w najnowsze trendy wzornicze. Ich niekwestionowanymi zaletami jest wygoda użytkowania, ale także łatwość utrzymania w czystości. Produkty te wykonane są z odlewu mineralnego, który nie ulega odbarwianiu i uniemożliwia rozwój bakterii. Dzięki nim możemy zaaranżować wnętrze i nadać mu indywidualnego charakteru. Ich forma została dopracowana do najdrobniejszego detalu. To propozycja do każdej, nawet najbardziej skomplikowanej przestrzeni. Serie te są odpowiedzią na obecne, minimalistyczne potrzeby dekoracji wnętrz, dlatego też sprawdzą się w każdej łazience. Ponadto umywalki serii Space Mineral posiadają charakterystyczny kwadratowy kształt odpływu, który doskonale pasuje z designerskimi bateriami.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w umywalki marki Sanplast dostępne są także z otworem na baterię. Średnica otworu jest znormalizowana i pasuje do każdej baterii przeznaczonej do umywalki.

Unb-M_SPACE

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/umywalki-nablatowe.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/umywalki-nablatowe-150x150.jpgwpadmfjDomRóżneUrządzając łazienkę decydujemy się na odpowiedni wybór ceramiki łazienkowej. Musimy podjąć decyzję, czy zamontujemy wannę czy kabinę prysznicową. Dopiero w następnej kolejności myślimy o doborze innych elementów, w tym o umywalce, która stylistycznie pasowałaby do elementów wyposażenia. Choć oferta rynkowa umywalek jest bogata, to jednak umywalki na blat to...