Trendy 2018 w pielęgnacji domu

Zmieniające się trendy dotyczą nie tylko mody czy designu. Odnoszą się także do naszych codziennych czynności, takich jak…sprzątanie. W tym sezonie w pielęgnacji domu stawiamy przede wszystkim na ekologię oraz czyste powietrze. Istotną rolę odegrają także nowinki technologiczne, które wyręczą nas w obowiązkach domowych i pozwolą wygospodarować więcej czasu dla siebie i najbliższych. Poznajmy trendy na rok 2018.

Po pierwsze: Czyste powietrze

Zima to czas wzmożonego smogu, który wpływa także na stan powietrza wewnątrz naszych domów. Okazuje się, że z powodu zanieczyszczonego powietrza w pomieszczeniach zalega więcej kurzu i pyłu, a także może unosić się nieprzyjemny, duszący zapach. Dlatego, dbając o czystość w domu, powinniśmy zacząć od poprawy jakości powietrza. Popularnym obecnie sposobem na walkę ze smogiem są rośliny antysmogowe. Jednak, aby faktycznie działały, należy mieć w domu kilka, a nawet kilkanaście sztuk. Nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na ograniczony metraż.

Lepszym i skuteczniejszym rozwiązaniem wydaje się być oczyszczacz powietrza. Na rynku są obecnie dostępne różne modele. Podczas wyboru oczyszczacza warto wziąć pod uwagę przede wszystkim jakość filtrów i wydajność urządzenia. Oczyszczacz EAP450 Electrolux został wyposażony w filtry HEPA, które dostały aprobatę wiodących organizacji, związanych z chorobami układu oddechowego. Oczyszczacz Electrolux uzyskuje skuteczność filtracji na poziomie 99,97%. Pozwala na pozbycie się alergenów z domu – kurzu, sierści czy pyłków roślin. Dodatkowym atutem jest fakt, że usuwa nieprzyjemne zapachy z mieszkania. Dzięki temu w naszych domach zapanuje czystość i świeżość, która utrzyma się na dłużej.

Trendy 2018 w pielęgnacji domu

Po drugie: Ekologia

Silnym trendem, za którym zdecydowanie warto podążyć, jest dbałość o środowisko. W tym sezonie chemiczne środki czystości zamieniamy na naturalne. Ekologiczne detergenty nie zawierają rakotwórczych substancji, są przyjazne dla skóry i nieszkodliwe dla małych dzieci. Co więcej, naturalne składniki nie świadczą o niższej skuteczności – są tak samo efektywne jak te wytwarzane w laboratoriach. Skoro nasze środki czystości mają pochodzić z natury, warto, żeby urządzenia do sprzątania także pozostały w zgodzie z ekologią.

Powinniśmy wybierać sprzęty, które oszczędzają energię i są wykonane z biodegradowalnych materiałów. Firma Electrolux od lat dba o środowisko i produkuje urządzenia w oparciu o zasady ekologii. Dowodem tego jest linia produktów GREEN, które zostały wytworzone z przetworzonego plastiku. Do tej linii należy m.in. odkurzacz UltraSilencer™ Zen Green, który jest całkowicie przyjazny dla środowiska. W 55% został wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Ponadto oszczędza energię, zapewniając przy tym doskonałe efekty odkurzania. Sprzątanie przyjazne dla środowiska to obowiązkowy element nowoczesnej pielęgnacji domu.

Trendy 2018 w pielęgnacji domu

Po trzecie: Cisza

W nowoczesnej pielęgnacji domu powinniśmy pamiętać nie tylko o zachowaniu czystości, ale także o własnej strefie komfortu. W natłoku codziennych obowiązków niezwykle ważne jest poszukiwanie harmonii, spokoju i odpoczynku. Okazuje się, że ich najlepszą gwarancją jest cisza. Warto wybierać sprzęty domowe, które nas jej nie pozbawią. UltraSilencer™ Zen od Electrolux pozwoli nam czerpać korzyści płynące z przebywania w ciszy nawet przy wykonywaniu obowiązków domowych.

System Silent Zen™ opiera się na innowacyjnej technologii izolacji silnika, która zapewnia niespotykanie cichą pracę. Bardzo ważny jest również aerodynamiczny i gładki profil wewnętrzny ssawki Silent Zen™, dzięki któremu obniżony został poziom natężenia dźwięków, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałych rezultatów sprzątania. Odkurzacz UltraSilencer™ Zen działa przy minimalnej głośności zaledwie 58 dB, a więc przy natężeniu zbliżonym do poziomu rozmowy. Dzięki niemal bezgłośnej pracy i doskonałej mocy ssania można wysprzątać dom, nie przeszkadzając sobie ani domownikom.

Trendy 2018 w pielęgnacji domu

Po czwarte: Technologia

Rok 2018 upłynie pod znakiem innowacji technologicznych. Na popularności coraz bardziej zyskują urządzenia, które mogą wyręczyć nas w obowiązkach domowych. Współczesne sprzęty AGD pozwalają nam zapomnieć o odkurzaniu czy myciu podłogi – roboty sprzątające zrobią to za nas! Dzięki temu, zamiast myśleć o zaległych obowiązkach, będziemy mogli odpocząć i znaleźć czas dla siebie.

Robot sprzątający PUREi9 od Electrolux dzięki technologii 3DVision może przeanalizować układ pomieszczenia i stworzyć cyfrową mapę, która pozwoli ominąć delikatne przeszkody. Trójkątny kształt odkurzacza umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. W ten sposób możemy być spokojni o dokładność sprzątania. Ponadto przydatną funkcją jest sterowanie urządzeniem z poziomu aplikacji mobilnej. Dzięki temu, możemy uruchomić program odkurzania nawet będąc poza domem. Innowacyjne urządzenia AGD, wykonując za nas obowiązki domowe, daje nam szansę na codzienne chwile relaksu w naszych czterech kątach.

Trendy 2018 w pielęgnacji domu

Nowoczesna pielęgnacja domu opiera się przede wszystkim na innowacyjnej technologii i dbałości o środowisko. Urządzenia marki Electrolux posiadają obie te cechy i stanowią doskonałe wyposażenie współczesnego domu.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/01/Odkurzacz-UltrasilencerZen-GREEN_model_USGREEN58_aranżacja1.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/01/Odkurzacz-UltrasilencerZen-GREEN_model_USGREEN58_aranżacja1-150x150.jpgredaktor1ElektronikaZmieniające się trendy dotyczą nie tylko mody czy designu. Odnoszą się także do naszych codziennych czynności, takich jak…sprzątanie. W tym sezonie w pielęgnacji domu stawiamy przede wszystkim na ekologię oraz czyste powietrze. Istotną rolę odegrają także nowinki technologiczne, które wyręczą nas w obowiązkach domowych i pozwolą wygospodarować więcej czasu dla siebie i najbliższych....