Markizy FAKRO do okien dachowych można wypróbować za darmo!
Teraz markizy FAKRO do okien dachowych można wypróbować za darmo!

W kwietniu wystartował nowy program FAKRO, w ramach którego każdy we własnym domu lub mieszkaniu
może bezpłatnie przetestować nowoczesne markizy do okien dachowych.

Wystarczy zakupić promocyjny produkt w standardowym rozmiarze do 30 września br. i w ciągu 14 dni od zakupu zarejestrować się do programu. W przypadku braku zadowolenia, kupujący otrzyma zwrot pieniędzy.

Zabezpieczenie domu przed nadmiernym nagrzaniem

Wielkimi krokami zbliża się lato. Z dnia na dzień pogoda jest coraz bardziej słoneczna, a temperatura powietrza wyższa. Wkrótce nadejdą też z pewnością upały. Dlatego warto zawczasu zabezpieczyć dom lub  mieszkanie przed nadmiernym nagrzewaniem, najlepiej w możliwie najbardziej naturalny sposób, np. przy  pomocy nowoczesnych i łatwych w montażu osłon zewnętrznych. Teraz nadarza się doskonała okazja, aby  przetestować produkt marki –markizy FAKRO do okien dachowych, w ramach programu „Wypróbuj markizę  za darmo”. To poddasza są bowiem szczególnie narażone na oddziaływanie ciepła słonecznego.

Weź udział w akcji Faktro

Aby wziąć udział w akcji, należy do 30 września br. zakupić ręczną markizę zewnętrzną typu AMZ lub AMZ New Line w standardowych rozmiarach (jedna osoba może nabyć maksymalnie 5 takich produktów) w punktach handlowych oferujących produkty FAKRO lub w sklepie internetowym marki i zachować dowód zakupu. Następnie trzeba w ciągu 14 dni od dnia zakupu zarejestrować się do programu, wysyłając uzupełniony elektroniczny formularz zgłoszeniowy.
Zamontowane markizy można testować przez minimum 2 miesiące. Po upływie tego czasu (nie później jednak niż do 3 miesięcy od dnia dokonania zakupu), jeśli produkt nie spełnia oczekiwań testującego, można je zwrócić do punktu handlowego, w którym zostały nabyte, a w przypadku skorzystania z oferty sklepu internetowego FAKRO odesłać na adres firmy. Po weryfikacji zwrotu otrzymamy pieniądze z powrotem.

Markizy FAKRO do okien dachowych można wypróbować za darmo!

Regulamin programu jest dostępny pod adresem:
https://www.fakro.pl/att/LOCAL/promotion/Regulamin-Wyprobuj-markize-za-darmo-2021.pdf

Markizy AMZ do okien dachowych

Markizy AMZ do okien dachowych skutecznie chronią wnętrza na poddaszu przed nadmiernym nagrzewaniem. Absorbują promieniowanie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, dzięki czemu mogą obniżyć temperaturę wewnętrza nawet o 10°C. Są do 8 razy skuteczniejsze niż rolety wewnętrzne i ograniczają lub całkowicie eliminują konieczność korzystania z energochłonnej klimatyzacji. W dodatku gwarantuje odpowiednią ilość i równomierny rozkład naturalnego światła w pokoju, przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności na zewnątrz, tworzą więc optymalne warunki do wypoczynku, zabawy czy pracy. Wykonane są z wytrzymałej na czynniki atmosferyczne siatki (można dobrać materiał z preferowanym przez nas prześwitem).

artykuł partnera www.fakro.pl

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2021/05/FAKRO-Markiza-AMZ-Z-Wave.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2021/05/FAKRO-Markiza-AMZ-Z-Wave-150x150.jpgwpadmfjDomElektronikaRóżneMarkizy do okien dachowych,markizy FakroW kwietniu wystartował nowy program FAKRO, w ramach którego każdy we własnym domu lub mieszkaniu może bezpłatnie przetestować nowoczesne markizy do okien dachowych. Wystarczy zakupić promocyjny produkt w standardowym rozmiarze do 30 września br. i w ciągu 14 dni od zakupu zarejestrować się do programu. W przypadku braku zadowolenia, kupujący otrzyma zwrot pieniędzy. Zabezpieczenie domu przed nadmiernym...