TSA3530_3

Na rynku AGD debiutuje Teesa – zupełnie nowa marka, której dystrybutorem jest firma Lechpol, właściciel marki Kruger&Matz oferującej urządzenia mobilne i sprzęt audio.

Teesa posiada w portfolio produkty z segmentu małego AGD, które pomagają nie tylko zadbać o wygląd i porządek w domu, ale także zaserwować domownikom lub gościom najbardziej wyszukane potrawy oraz zdrowe, świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw. Debiut marki rozpoczyna się premierą najważniejszego obecnie urządzenia w portfolio – wieloczynnościowego robota kuchennego Easy Cook 3w1, ale to nie wyczerpuje planowanych w tym roku nowości. Wkrótce w ofercie Teesa pojawi się blender personalny oraz wolnoobrotowa wyciskarka do owoców.

Marka Teesa oferuje wysokiej jakości produkty AGD, w bardzo przystępnych cenach. W portfolio znaleźć można czajniki, żelazka oraz suszarki do warzyw i owoców, a także urządzenia, które umożliwiają szybkie przygotowanie świeżych soków i koktajli.

Najważniejszym jednak urządzeniem, które niedawno zadebiutowało na rynku jest robot wieloczynnościowy Easy Cook 3w1, pozwalający w jednej chwili urzeczywistnić każde kulinarne marzenie. Robot 3w1 marki Teesa wyręczy zarówno w krojeniu, wyciskaniu, miksowaniu, ubijaniu, jaki i wielu innych metodach przygotowywania posiłku. Do jego bazy można z łatwością podłączyć dostępną w zestawie maszynkę do mielenia mięsa, blender lub trzy rodzaje mieszadeł i 6-litrową misę ze stali nierdzewnej, ze specjalną osłonką, która w czasie miksowania pomoże utrzymać kuchnię w czystości.

TEESA_EasyCook3in1

Zastosowany w urządzeniu silnik o mocy 1200 W sprawi, że wyrabianie najbardziej wymagających ciast zajmie tylko chwilę. Co więcej, korzystając z dużej mocy robota, w tym samym czasie można przygotować koktajl lub np. zmielić mięso. Dodatkowo robot Easy Cook 3w1 wyposażony został w funkcyjny panel z wyświetlaczem LED, na którym można ustawić pożądaną funkcję oraz sprecyzować prędkość i czas pracy urządzenia.

Wielofunkcyjny robot Teesa, zajmie centralne miejsce nie tylko w sercu każdej pani domu. Eleganckie urządzenie w kolorze szczotkowanego aluminium, doskonale dopasuje się do aranżacji każdej kuchni nadając jej iście królewskiego charakteru. Dzięki niemu można realizować kulinarne inspiracje w niebanalnym stylu.

W ofercie dostępne są dwa roboty Easy Cook 3w1: model TSA3530 z wyświetlaczem w cenie 1099 zł oraz model TSA3525 bez wyświetlacza w cenie 949 zł. Produkty dostępne są na stronie www.teesa.pl oraz w sieci salonów LPelektronik.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/04/TSA3530_3.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/04/TSA3530_3-150x150.jpgredaktor1DomNa rynku AGD debiutuje Teesa - zupełnie nowa marka, której dystrybutorem jest firma Lechpol, właściciel marki Kruger&Matz oferującej urządzenia mobilne i sprzęt audio. Teesa posiada w portfolio produkty z segmentu małego AGD, które pomagają nie tylko zadbać o wygląd i porządek w domu, ale także zaserwować domownikom lub gościom najbardziej wyszukane potrawy...