Suszarka do włosów Remington

Remington wprowadza na rynek urządzenia, które skutecznie wpasowują się w obecne standardy promujące oszczędność czasu, energii, a także dbałość o otaczający nas świat. Firma wprowadza 3 nowe modele suszarek: Thermacare Pro 2200, Thermacare Pro 2300, Thermacare Pro 2400.
Wszystkie trzy oferują taką samą prędkość suszenia jak suszarki o większej mocy i pozwalają szybko wysuszyć włosy przy mniejszym nagrzewaniu. Takie rozwiązanie pozwala zwiększyć wydajność, jednocześnie chroniąc włosy przed szkodliwym działaniem temperatury.

Urządzenie Thermacare Pro 2400 o mocy 2200W, działa z wydajnością 2400W.  Posiada dodatkowo funkcję turbo boost, do szybkiego i wydajnego suszenia, gdy jest ono najbardziej potrzebne. Ta ultranowoczesna suszarka, w eleganckim białym kolorze z satynowo-złotymi akcentami, to stylowy dodatek do Twoich urządzeń do pielęgnacji włosów.
Niski poziom hałasu zapewnia bardziej komfortowe suszenie, zaś odżywianie jonowe zapewnia o 90% więcej jonów, co zapobiega elektryzowaniu się włosów.
Dodatkowe akcesoria, w tym dyfuzor oraz koncentrator do stylizacji i wąski koncentrator, pomogą Ci łatwo i szybko stworzyć niepowtarzalny wygląd. Zaprojektowana tak, aby zapewnić profesjonalną wydajność, suszarka Thermacare Pro 2400 ma silnik, który będzie działał dwa razy dłużej w porównaniu ze standardowymi modelami suszarek Remington.
Dla większej wygody użytkowania suszarka posiada uchwyt do zawieszania i zdejmowaną tylną kratkę ułatwiającą czyszczenie.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/07/suszarki.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/07/suszarki-150x150.jpgpraktykaElektronikaRemington wprowadza na rynek urządzenia, które skutecznie wpasowują się w obecne standardy promujące oszczędność czasu, energii, a także dbałość o otaczający nas świat. Firma wprowadza 3 nowe modele suszarek: Thermacare Pro 2200, Thermacare Pro 2300, Thermacare Pro 2400. Wszystkie trzy oferują taką samą prędkość suszenia jak suszarki o większej mocy i pozwalają...