Sposób na walkę z trądzikiem i niedoskonałościami cery od Synchroline

AKNICARE Fast Creamgel to dermokosmetyk stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji cery tłustej i mieszanej, ze słabo i średnio nasilonym trądzikiem zapalnym oraz zaskórnikowym. Opatentowane połączenie składników aktywnych: cytrynianu trietylu, GT-peptide-10 i linolanu etylu, stanowiące bazę dla wszystkich produktów z linii AKNICARE, zostało wzbogacone o Honokiol, związek polifenolowy pozyskiwany z kory magnolii, o silnym działaniu przeciwutleniającym, przeciwzapalnym i antybakteryjnym. Ich synergiczne działanie wpływa na wszystkie cztery przyczyny powstawania trądziku: łojotok, bakterie Cutibacterium Acnes, nadmierną keratynizację ujść mieszków włosowych oraz stan zapalny, skutecznie, a przy tym szybko walcząc z problemami cery trądzikowej. Pierwsze efekty działania AKNICARE Fast Creamgel zauważymy już po 2 tygodniach regularnego stosowania – potwierdzają to przeprowadzone badania kliniczne.

Zaletą kremu jest także jego lekka, żelowa konsystencja i nietłusta formuła, która szybko się wchłania oraz matuje cerę, zapobiegając jej błyszczeniu się. To preparat, który świetnie się sprawdzi jako baza pod makijaż. Z powodzeniem może być stosowany przez cały rok – nie wywołuje podrażnień skóry na skutek działania promieniowana UV.

AKNICARE Fast Creamgel działa na przyczyny powstawania trądziku wpływając na:

  • redukcję wydzielania sebum,
  • zmniejszenie nasilenia stanu zapalnego,
  • regulację procesu nadmiernego rogowacenia ujść mieszków włosowych – przeciwdziałanie powstawaniu zaskórników,
  •  ograniczenie rozwoju bakterii Cutibacterium Acnes

Składniki aktywne:

  • cytrynian trietylu – regulacja wydzielania sebum, działanie przeciwzapalne, antybakteryjne,
  • GT-peptide-10 – działanie przeciwzapalne, antybakteryjne,
  • linolan etylu – regulacja wydzielania sebum, przeciwdziałanie hiperkeratynizacji,
  • honokiol – silne działanie przeciwutleniające, działanie
    przeciwzapalne, antybakteryjne,
https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/10/Nowość_AKNICARE-Fast_Creamgel-684x1024.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/10/Nowość_AKNICARE-Fast_Creamgel-150x150.jpgredaktor1KosmetykiAKNICARE Fast Creamgel to dermokosmetyk stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji cery tłustej i mieszanej, ze słabo i średnio nasilonym trądzikiem zapalnym oraz zaskórnikowym. Opatentowane połączenie składników aktywnych: cytrynianu trietylu, GT-peptide-10 i linolanu etylu, stanowiące bazę dla wszystkich produktów z linii AKNICARE, zostało wzbogacone o Honokiol, związek polifenolowy pozyskiwany z kory magnolii, o...