Rękawiczki-specjalistki od mokrej roboty

Bezszwowe rękawice Super Grip zaprojektowano tak, by jeszcze bardziej ułatwiać wykonywanie codziennych domowych prac, zarówno na mokro, jak i na sucho.

Rękawiczki zostały wykonane z naturalnego lateksu i poddane procesowi zewnętrznego woskowania, dzięki czemu znacznie zwiększono ich chwytność. Dodatkowo komfort pracy z mokrymi i wilgotnymi przedmiotami poprawia wzór typu „picot”, rozmieszczony na powierzchni całej rękawicy, również na palcach. Możemy bezpiecznie myć w nich szkło, kieliszki czy porcelanę. Doskonałe dopasowanie (dostępne w trzech rozmiarach) do dłoni umożliwia bardzo dokładne wykonanie wszystkich czynności porządkowych, począwszy od czyszczenia łazienki, poprzez mycie podłóg, a na polerowaniu armatury skończywszy. Wysoka jakość wykończenia mankietu minimalizuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych, a także ułatwia zakładanie i zdejmowanie rękawiczek. Ponadto chlorowanie wewnątrz zapobiega przenikaniu cząstek lateksu do skóry, a bawełniana wyściółka wchłania wodę i pot podczas wykonywanych prac.

Dostępne w 3 rozmiarach: małe, średnie, duże.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/07/Rękawiczki-Super-Grip-marki-Vileda_fot.-Vileda.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/07/Rękawiczki-Super-Grip-marki-Vileda_fot.-Vileda-150x150.jpgredaktor1domyslnaKosmetykiBezszwowe rękawice Super Grip zaprojektowano tak, by jeszcze bardziej ułatwiać wykonywanie codziennych domowych prac, zarówno na mokro, jak i na sucho. Rękawiczki zostały wykonane z naturalnego lateksu i poddane procesowi zewnętrznego woskowania, dzięki czemu znacznie zwiększono ich chwytność. Dodatkowo komfort pracy z mokrymi i wilgotnymi przedmiotami poprawia wzór typu „picot”,...