Proste włosy lub loki, Ty decydujesz

Curl & Straight Confidence firmy Remington to sposób na prostą stylizację, która da Ci to, czego oczekujesz. Dzięki intuicyjnej i unikalnej konstrukcji 2 w 1, możesz tworzyć fale, pożądane loki lub mieć super gładkie, proste włosy. Płytki są dłuższe i wyposażone w mikro-grzebienie naprowadzające, które zabezpieczają włosy, zapewniając szybką stylizację podczas jednego ruchu.
Unikatowe skręcone płytki pomagają zyskać pewność siebie tym użytkowniczkom, które zwykle mają problemy z lokowaniem włosów za pomocą prostownicy. Dzięki intuicyjnej konstrukcji, stworzenie wymarzonego wyglądu wymaga minimalnego nakładu pracy, zaś gładka, okrągła obudowa zewnętrzna natychmiast schładza włosy i utrwala loki.

Cyfrowy wyświetlacz z 5 ustawieniami temperatury w zakresie od 150° do 230° pozwala wybrać optymalną temperaturę dla włosów. Ultra-gładkie płytki ceramiczne pokryte są antystatyczną powłoką turmalinową, która zapewnia gładki ślizg i nie powoduje elektryzowania się włosów. Dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania, urządzenie jest gotowe do użycia w 30 sekund, można więc niemal natychmiast zacząć tworzyć pożądane stylizacje. Posiada również funkcję podwyższenia temperatury, jeśli potrzebujesz trochę więcej ciepła.

Prostownico-lokówka posiada też nienagrzewające się końcówki, które łatwo chwycić, dzięki czemu ochronisz opuszki palców. W zestawie znajduje się również pokrowiec do przechowywania odporny na ciepło, a funkcja automatycznego wyłączania po 60 minutach zapewnia bezpieczeństwo w razie pozostawienia urządzenia bez nadzoru.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/08/ost1.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/08/ost1-150x150.jpgpraktykaElektronikaCurl & Straight Confidence firmy Remington to sposób na prostą stylizację, która da Ci to, czego oczekujesz. Dzięki intuicyjnej i unikalnej konstrukcji 2 w 1, możesz tworzyć fale, pożądane loki lub mieć super gładkie, proste włosy. Płytki są dłuższe i wyposażone w mikro-grzebienie naprowadzające, które zabezpieczają włosy, zapewniając szybką...