Znane i lubiane od lat wizytówki to sprawdzony sposób na wyróżnienie się na tle innych firm z nieustannie rosnącej branży beauty, której wartość szacowana jest już na 1,5 miliarda złotych rocznie. Podpowiadamy, jak stworzyć udany projekt wizytówki – w biznesie prowadzonym przez kobiety i oferującym usługi dla kobiet.

W tym artykule odpowiadamy na pytania:

 1. Kiedy warto zlecić projekt wizytówki dla kobiet?
 2. Jak powinna wyglądać atrakcyjna wizytówka kosmetyczna?
 3. Jakie informacje muszą znaleźć się w projekcie wizytówki?
 4. Ile kosztuje szablon wizytówki kobiecej?
 5. Projekt wizytówki dla kobiet – w jakich branżach warto go wykorzystać?

Utrzymane w kobiecym stylu projekty wizytówek znajdują szereg zastosowań. Z powodzeniem mogą wykorzystać je między innymi gabinety prowadzone przez:

 • fryzjerki,
 • kosmetyczki,
 • wizażystki,
 • masażystki,
 • stylistki paznokci,
 • podolożki.

Kobiece szablony wizytówki znajdą zastosowanie również poza branżą beauty. Subtelne wzory idealnie wpasują się w charakter działalności fotografek ślubnych, wedding plannerek czy projektantek wnętrz.
Bez względu na miejsce wykorzystanie kobiecej wizytówki, jej nadrzędnym celem jest ułatwienie kontaktu – obecnym i potencjalnym klientkom. Wręczana zarówno w siedzibie firmy, jak i podczas rozmaitych wydarzeń branżowych, dzięki swojej oprawie graficznej na długo zapisze się w pamięci obdarowanych nią osób. Będzie ona idealnym dopełnieniem innych materiałów reklamowych, takich jak ulotki, banery czy vouchery.
Dowiedz się więcej jak efektownie wykorzystać wizytówki firmowe.

O czym pamiętać tworząc projekt wizytówki dla kobiety?

Wizytówki kosmetyczne dla kobiet nie bez powodu tak dobrze sprawdzą się w całej branży beauty. Ta, koncentrując się na urodzie i jej upiększeniu, zwraca wyjątkową uwagę na estetykę – dbałość o nią można wyrazić również poprzez dobry projekt wizytówki. Starannie przygotowany szablon wizytówki nie tylko posłuży nawiązywaniu kontaktów z klientami, ale i będzie stanowił obietnicę gwarantowanej przez gabinet jakości usług.
W szablonach wizytówek kosmetycznych dla kobiet dominuje stonowana kolorystyka, w tym tak lubiane pastele urozmaicone złotymi lub srebrnymi akcentami. Nieustanną popularnością cieszą się też modne motywy roślinne i delikatne wzory geometryczne. Na wyobraźnię klientek gabinetów doskonale oddziałują również fotografie z zabiegów.

Wizytówka dla kobiety – o czym pamiętać zlecając jej projekt?

Wizytówka dla kobiety, jak każda inna wizytówka, powinna wyróżniać się nie tylko estetyczną szatą graficzną, ale i umiejętnie zaplanowanymi treściami. W projekcie papierowego karneciku z danymi muszą znaleźć się przede wszystkim:

 • nazwa i firmowe logo,
 •  imię i nazwisko specjalistki,
 •  motto przewodnie firmy – opcjonalnie,
 •  dane kontaktowe – adres, numer kontaktowy i adres e-mail,
 •  adres strony www i/lub adres w social mediach.

W branży beauty szczególnie dobrym pomysłem jest umieszczenie w projekcie wizytówki odnośnika do social mediów, które pełni rolę portfolio gabinetu. Dane konta na Facebooku czy Instagramie pozwolą zainteresowanym klientkom podejrzeć przykładowe prace – fryzury, makijaże czy stylizacje paznokci przed umówieniem wizyty. Na odwrocie wizytówki można również umieścić niewielki terminarz wizyt lub miejsce do zbierania pieczątek.

Jaki jest koszt wzoru wizytówki dla kobiet?

Wizytówka to podstawowy element identyfikacji wizualnej firm z branży beauty. Wysoka skuteczność idzie w parze z niskim kosztem przygotowania – zwłaszcza, gdy to zlecenie powierzymy firmie specjalizującej się w tworzeniu gotowych szablonów wizytówek. Projekty spełnią swoje zadanie w branży beauty, ale nie tylko – ze względu na ich uniwersalny charakter, mogą być wykorzystane również w innych kobiecych biznesach.
Jeśli więc prowadzisz własny gabinet usługowy i chcesz docierać z jego ofertą do szerokiego grona klientek – zamów szablon wizytówki online w dowolnym nakładzie. Idealne dopasowanie parametrów szablonu i atrakcyjne ceny gwarantowane!

Podsumowanie

Jeżeli jesteś kosmetyczką, fryzjerką, wizażystką czy stylistką paznokci i zależy Ci na profesjonalnym wizerunku, postaw na gotowy projekt wizytówki utrzymanej w subtelnej stylistyce. Profesjonalny szablon wizytówki dla branży beauty to najlepszy nośnik reklamowy pozwalający na skuteczne prowadzenie kobiecego biznesu.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2021/07/wizytowka-firmowa-dla-kobiet-1.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2021/07/wizytowka-firmowa-dla-kobiet-1-150x150.jpgwpadmfjRóżneZnane i lubiane od lat wizytówki to sprawdzony sposób na wyróżnienie się na tle innych firm z nieustannie rosnącej branży beauty, której wartość szacowana jest już na 1,5 miliarda złotych rocznie. Podpowiadamy, jak stworzyć udany projekt wizytówki - w biznesie prowadzonym przez kobiety i oferującym usługi dla kobiet. W tym artykule odpowiadamy na...