Pomysłowe i oryginalne prezenty na święta dla najbliższych. Foto Cewe

Coraz większą popularność ostatnimi czasy zyskują fotokalendarze. Przygotowane z naszych własnym zdjęć, które załączamy z dysku, mogą stworzyć wspaniałą pamiątkę, która będzie towarzyszyć naszym bliskim cały rok. Co warto podkreślić ich przygotowanie jest bardzo łatwe i nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności. Wystarczy złożyć zamówienie na stronie, wybrać interesujący nas format kalendarza i załączyć wybrane fotografie. Nie martw się, jeśli zdjęcia, które chcesz załączyć są zbyt ciemne, za duże lub nie najlepszej jakości. Profesjonalne strony jak np. https://www.cewe.pl/fotokalendarze.html posiadają w swojej ofercie możliwość obróbki fotografii i ich poprawy, w zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć. Do wyboru mamy zarówno duże kalendarze ścienne, jak i mniejsze kalendarze biurkowe. Dopasować możemy także format zdjęć i wybrać ujęcia panoramiczne, portretowe lub kwadratowe. Świetnym pomysłem na prezent będzie także podręczny terminarz, zawierający fotografie najbliższych. To pomysłowy prezent dla zabieganych rodziców, czy ukochanego. Przy okazji zaznaczyć możemy w nim od razu najważniejsze dni i rocznice. Na Mikołajki ciekawym rozwiązaniem będzie za to kalendarz adwentowy, z ukrytymi słodkościami za zdjęciem.

Kreatywne fotoprezenty dla najbliższych

Możliwość upamiętnienia wyjątkowych chwil podarować możemy także w innych, ciekawych formach. Niesłabnącą popularnością cieszą się wciąż kubki i poduszki ze wspólną fotografią. Ciekawym pomysłem może być także etui na telefon z rodzinnym zdjęciem. Dla najmłodszych można pomyśleć o pluszaku, przybranego w koszulkę z naszą fotografią, lub puzzle, które układają się w fotografię ze wspólnych wakacji.

Pomysłowe i oryginalne prezenty na święta dla najbliższych. Foto Cewe

Jak widać lista pomysłów na świąteczne prezenty jest spora. Warto zdecydować się na coś niebanalnego i oryginalnego, co stanowić będzie pamiątkę i przypominać miłe chwile i wspólne wspomnienia.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/11/image1-1.jpeghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/11/image1-1-150x150.jpegredaktor1domyslnaRóżneCoraz większą popularność ostatnimi czasy zyskują fotokalendarze. Przygotowane z naszych własnym zdjęć, które załączamy z dysku, mogą stworzyć wspaniałą pamiątkę, która będzie towarzyszyć naszym bliskim cały rok. Co warto podkreślić ich przygotowanie jest bardzo łatwe i nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności. Wystarczy złożyć zamówienie na stronie, wybrać interesujący nas...