Pomysłowa fotoksiążka. Foto. Cewe fotoksiążka

Magia Świąt Bożego Narodzenia

Nieodłącznym elementem takich spotkań są prezenty. W dzisiejszych czasach wiele jest wszelkiego rodzaju gadżetów, telefonów i elektroniki. Sklepy zasypują nas wszelkiego rodzaju ofertami. Jednak zakup kolejnego tabletu czy smartfona nie jest dla naszych bliskich żadnym zaskoczeniem. Może warto pomyśleć o czymś oryginalniejszym? Przy tworzeniu prezentów świątecznych tak na prawdę najbardziej liczy się, by być oryginalnym. Nasi bliscy z pewnością mocniej docenią prezenty, dedykowane z myślą o nich. Jeśli akurat szukasz oryginalnego prezentu pod choinkę, pomyśl, by w tym roku warto postawić na coś inspirującego. Jednym z takich pomysłów jest fotoksiążka.
Czym jest CEWE FOTOKSIĄŻKA ? Jest zbiorem naszych najpiękniejszych wspomnień, zamkniętych w formie eleganckiego albumu z wybranymi przez nas zdjęciami. Zdjęcia to najlepszy symbol miłości i szacunku, jakim darzymy na co dzień naszych najbliższych. Boże Narodzenie to idealny moment, by powspominać ważne dla nas życiowe momenty. CEWE FOTOKSIĄŻKA jako prezent świąteczny wspaniale się sprawdzi, bowiem to właśnie w tych chwilach najczęściej myślimy o swoich bliskich. Podarowanie im CEWE FOTOKSIĄŻKI bożonarodzeniowej z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach i sprawi, że wspólne chwile będą dla nas jeszcze milsze.

Pomysłowa fotoksiążka. Foto Cewe fotoksiążka

Jakość wykonania

Nabywając CEWE FOTOKSIĄŻKĘ  mamy gwarancję najwyższej jakości. Jest ona bowiem wykonana z papieru o wysokiej gramaturze (200 i 150 g/m²), a dodatkowo posiada dobrze ochraniającą cenną zawartość twardą okładkę. Dzięki niej nie musimy się martwić, że nasze wspomnienia zachowane na zdjęciach ulegną zniszczeniu, poprzez przetarcie, a okładka zawsze będzie w idealnym stanie. Mamy też możliwość wyboru aż 4 rodzajów okładek. Możemy wybrać pomiędzy fotozeszytem, okładką miękką, oraz dwoma rodzajami okładki twardej, w tym jednej ze specjalnym uszlachetnieniem, czyli specjalnym dedykowanym napisem w kolorze srebra lub złota. Dodatkowo, może być też uwypuklony za pomocą lakieru UV, co nada okładce jeszcze większej wyjątkowości i sprawi, że będzie ona wyglądała bardzo drogocennie.

Zaprojektuj własną

CEWE FOTOKSIĄŻKĘ  możemy zaprojektować samodzielnie, wybierając jeden z aż 9 wariantów. Minimalna liczba stron to 26, a w największych formatach dochodzi nawet do 170. Drukowaną możemy zaprojektować samodzielnie, lub mamy możliwość skorzystania ze specjalnego kreatora, dzięki czemu całość prac nie zajmie nam dłużej niż kilka minut.

 

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/11/unnamed.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/11/unnamed-150x150.jpgredaktor1domyslnaMagia Świąt Bożego Narodzenia Nieodłącznym elementem takich spotkań są prezenty. W dzisiejszych czasach wiele jest wszelkiego rodzaju gadżetów, telefonów i elektroniki. Sklepy zasypują nas wszelkiego rodzaju ofertami. Jednak zakup kolejnego tabletu czy smartfona nie jest dla naszych bliskich żadnym zaskoczeniem. Może warto pomyśleć o czymś oryginalniejszym? Przy tworzeniu prezentów świątecznych tak na...