Frosch_Plyn_do_mycia_szybWIOSENNY BŁYSK TWOICH OKIEN

Czyszcząca siła spirytusu zawarta w ekologicznym płynie do mycia szyb

Pierwsze wiosenne dni to tradycyjny czas porządków i sprzątania po zimie. Ciepło i promienie słońca przebijające się zza okien sprawiają, że łatwiej nam znaleźć motywację do wcześniej odkładanych czynności. Dlatego warto zadbać o czystość naszego przysłowiowego okna na świat. Zapewnić to może stworzony na bazie naturalnych składników Frosch Płyn do mycia szyb, który wykorzystuje znane od lat czyszczące właściwości spirytusu, bez pozostawiania smug. To prawdziwa „zielona siła”, która przywróci blask wszystkim szybom w naszym domu.

Moc natury
Frosch Środek do mycia szyb na bazie spirytusu skutecznie poradzi sobie z różnymi typami  zabrudzeń – płyn efektywnie czyści zarówno szyby, jak i lustra, różne szklane powierzchnie i glazury. Uniwersalność płynu sprawia, że można go bezpiecznie używać także do ekranów i monitorów komputerów. Podobnie jak inne środki marki Frosch nie zawiera szkodliwych związków chemicznych, dzięki czemu ulega szybkiemu rozkładowi. Wysoka efektywność, wydajność i skuteczność działania w przystępnej cenie – to prawdziwa siła płynąca natury!

„Większość środków czyszczących na bazie alkoholi wysusza naskórek. Są jednak alkohole o działaniu zmiękczającym i poprawiającym gładkość skóry. Dbając o nasze dłonie powinniśmy ograniczać naruszanie lipidowej bariery naskórkowej. Używanie ekologicznych płynów myjących może się znacząco do tego przysłużyć.”– mówi dr Anita Tarajkowska-Olejnik, specjalista dermatolog z Lecznicy Dermatologii Estetycznej i Anti – Aging MELITUS.

Eko-siła!
Używanie ekologicznych środków do czyszczenia i pielęgnacji domu pozwala nam mieć swój mały, codzienny wkład w ochronę naszej planety. Wszystkie produkty marki Frosch zawierają tylko związki powierzchniowo czynne, które charakteryzuje wysoka i szybka biodegradacja. Użyta formuła „zielonej siły” jest zgodna z „9 punktami ekologii”, definiującymi stosunek producenta marki – Werner & Mertz w kwestii ochrony środowiska. Potwierdzeniem proekologicznego podejścia firmy są liczne otrzymane certyfikaty m.in. Ecolabel EU, EMAS czy ISO.

Płyn do mycia szyb dostępny jest w sprzedaży detalicznej w butelkach o pojemności 500 ml w sugerowanej cenie detalicznej 9,50 PLN. Na rynku dostępne jest także opakowanie uzupełniające o pojemności 1000 ml – sugerowana cena detaliczna to 11 PLN.

Dystrybutorem produktów marki Frosch jest firma Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o. – filia producenta marki Frosch w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ekspertów oraz stosowaniu nowoczesnych technologii, produkty posiadają uznanie wśród wielu klientów w całej Europie. Więcej informacji: www.frosch.pl

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/03/Frosch_Plyn_do_mycia_szyb.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/03/Frosch_Plyn_do_mycia_szyb-150x150.jpgwpadmfjDomWIOSENNY BŁYSK TWOICH OKIEN Czyszcząca siła spirytusu zawarta w ekologicznym płynie do mycia szyb Pierwsze wiosenne dni to tradycyjny czas porządków i sprzątania po zimie. Ciepło i promienie słońca przebijające się zza okien sprawiają, że łatwiej nam znaleźć motywację do wcześniej odkładanych czynności. Dlatego warto zadbać o czystość naszego przysłowiowego okna...