Plastikowe zestawy do jedzenia? Nigdy więcej!

Teraz maluchy jedzą z porcelany!

Myśląc o pierwszej „dorosłej” zastawie dla pociechy najczęściej przed oczami mamy plastikowe talerzyki i kubki, które niestety szybko tracą swój urok. W czasach, kiedy porcelana wróciła do łask i gości na naszych stołach nie tylko od święta, warto zadbać także o najmłodszych. Porcelanowa propozycja Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka, a ponadto, małymi kroczkami wprowadzi go w świat polskiej tradycji.

Nowość Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” to kolekcja Zimowe kotki, która jest wspaniałą porcelanową propozycją dla najmłodszych.  Funkcjonalny zestaw z uroczym rysunkowym wzorem przedstawiający wesołe kotki sprawi, że każdy niejadek skusi się na smakowite śniadanie z uśmiechem na twarzy.

Warto zadbać o to, aby już od najmłodszych lat dzieci rozwijały poczucie estetyki przebywając w otoczeniu pięknych przedmiotów z duszą i kulturowym przesłaniem. Porcelanowy zestaw dostosowany do dziecięcych potrzeb i upodobań będzie najlepszym pomysłem na pierwszą zastawę. Wesoła dekoracja zdobiąca elementy kolekcji ucieszy każdego malca. W komplecie znajdziemy talerzyk, miskę, talerzyk na jajko i kubek, czyli idealny zestaw do poznawania pierwszych smaków.

Cena: ok. 54 zł

Dossier marki

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” to największe wytwórnie porcelany cienkościennej w Europie. Na ich doświadczenie przekłada się 227 lat dbałości o najmniejszy detal oraz pasji tworzenia niepowtarzalnego wzornictwa. Już od czasów dwudziestolecia międzywojennego zrzeszały najwybitniejszych artystów m.in. Józefa Wysockiego, Wincentego Potackiego czy Bogdana Wendorfa, których nazwiska tworzą historię polskiego wzornictwa. Współpracując z wybitnymi projektantami oferują luksusową porcelanę inspirowaną tradycją i niepowtarzalnym w światowej skali designem. Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” skupiają w sobie trzy renomowane marki: „Ćmielów”, „Chodzież” oraz „Ćmielów Design Studio”. Renoma ręcznie wykonywanych porcelanowych zastaw, figurek oraz galanterii została doceniona w najdalszych zakątkach naszego globu.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/01/Zimowe_kotki-1.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/01/Zimowe_kotki-1-150x150.jpgredaktor1DomTeraz maluchy jedzą z porcelany! Myśląc o pierwszej „dorosłej” zastawie dla pociechy najczęściej przed oczami mamy plastikowe talerzyki i kubki, które niestety szybko tracą swój urok. W czasach, kiedy porcelana wróciła do łask i gości na naszych stołach nie tylko od święta, warto zadbać także o najmłodszych. Porcelanowa propozycja Polskich...