Perfumy dla Twoich ubrań

Kochamy piękne zapachy i lubimy kiedy utrzymują się na naszym ciele jak najdłużej. Niekiedy ulegamy pokusie spryskania perfumami naszych ulubionych ubrań, nie zdając sobie sprawy, że niesie za sobą ryzyko poplamienia lub nawet trwałego odbarwienia materiału! Świetną alternatywą są koncentraty do płukania tkanin, które nie tylko nadają ubraniom ładny zapach, ale także dbają o to, aby pozostały z nami jak najdłużej. Te, inspirowane ekskluzywnymi nutami zapachowymi topowych perfum sprawią, że poczujesz się luksusowo… po każdym praniu.

Czy perfumy bezpieczne są dla naszych ubrań?

Czy nie wyobrażasz sobie wyjść z domu bez użycia perfum? Zapachy są bardzo ważne w naszym życiu i przywiązujemy do nich szczególną uwagę. Wielu z nas identyfikuje się z danym zapachem, dzięki czemu czujemy się oryginalni i jedyni w swoim rodzaju. Nie każdy wie, że nasze ulubione perfumy, zastosowane bezpośrednio na ubranie mogą spowodować widoczne przebarwienia czy tłuste plamy. Wydawać może się, że najbardziej zagrożone są tkaniny jasne oraz te, wykonane z delikatnych materiałów. Jednak ciemne kolory również mogą zostać nieestetycznie odbarwione.

Dzieje się tak ze względu na różnego rodzaju olejki eteryczne i szereg związków chemicznych, które mogą być zawarte w perfumach. Co więcej, niektóre zapachy, nie tylko te, z wyższej półki, zachowują swoją trwałość nawet po pierwszym praniu. Nakładanie się na siebie różnych nut zapachowych, finalnie może dać efekt nieprzyjemnej mieszanki. Należy więc zastanowić się czy warto ryzykować. „Perfumami” przystosowanymi do potrzeb naszych ubrań są koncentraty do płukania tkanin, które pachną niemalże tak samo jak niektóre ekskluzywne kosmetyki. Co więcej, nadają odzieży niezwykłą miękkość i chronią tkaniny przed utratą koloru.

Alternatywa drogich perfum to…

…Perlux Perfume Passion, czyli kolekcja perfumowanych koncentratów do płukania tkanin inspirowanej ekskluzywnymi nutami zapachowymi topowych perfum. Idealnie łączy w sobie zarówno zmysłową nutę piżma i wanilii jak i zapach dzikich owoców, który będzie Cię uwodził przez długi czas. Skoncentrowana formuła linii PERLUX PERFUME to nie tylko większa wydajność, ale też gwarancja ochrony tkanin, przedłużenie ich żywotności oraz wyjątkowa miękkość i przyjemność dotyku.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/08/Perlux01.pnghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/08/Perlux01-150x150.pngredaktor1DomKochamy piękne zapachy i lubimy kiedy utrzymują się na naszym ciele jak najdłużej. Niekiedy ulegamy pokusie spryskania perfumami naszych ulubionych ubrań, nie zdając sobie sprawy, że niesie za sobą ryzyko poplamienia lub nawet trwałego odbarwienia materiału! Świetną alternatywą są koncentraty do płukania tkanin, które nie tylko nadają ubraniom ładny...