Mycie łazienki nie należy do ulubionych zajęć. Wszystko za sprawą trudnych do wyczyszczenia powierzchni, często o nieregularnym kształcie i niewielkim rozmiarze. Dlatego warto zaopatrzyć się w pomoce, które ułatwią nam pracę i pozwolą zaoszczędzić czas. Profilowana gąbka Practi Clean Bathroom skutecznie usunie wszelkie zabrudzenia łazienki.

Sklepowe półki uginają się pod ilością rozmaitych środków i przedmiotów do pielęgnacji czy czyszczenia łazienki. W kwestii właściwości czyszczących bywają niezawodne, ale często rozczarowują niepraktycznym kształtem czy źle wyprofilowaną rączką. Rozwiązaniem tego problemu będzie Practi Clean Bathroom – nowość w ofercie marki Paclan. Profilowana gąbka przeznaczona jest do mycia łazienek. Jej specjalny kształt gwarantuje, że mycie zarówno małych, jak i dużych powierzchni, stanie się dużo bardziej wygodne, a co najważniejsze – szybsze.

Practi Clean Bathroom to praktyczne narzędzie do walki
z brudem. Gąbka składająca się z dwóch warstw – szorstkiej i wytrzymałej fibry oraz bardzo chłonnej i elastycznej pianki – przeznaczona jest do usuwania plam z różnych rodzajów powierzchni. Miękka część nie zarysowuje, dlatego wykorzystamy ją do czyszczenia delikatnego szkła, płytek ceramicznych czy elementów chromowanych. Ponadto gąbka marki Paclan doskonale poradzi sobie z kamieniem i osadem pozostałym w wannie, kabinie prysznicowej czy umywalce.

Practi Clean Bathroom, cena: 2,29 zł

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/03/bathroom-fot.-Jean-Scheijen.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/03/bathroom-fot.-Jean-Scheijen-150x150.jpgwpadmfjDomMycie łazienki nie należy do ulubionych zajęć. Wszystko za sprawą trudnych do wyczyszczenia powierzchni, często o nieregularnym kształcie i niewielkim rozmiarze. Dlatego warto zaopatrzyć się w pomoce, które ułatwią nam pracę i pozwolą zaoszczędzić czas. Profilowana gąbka Practi Clean Bathroom skutecznie usunie wszelkie zabrudzenia łazienki. Sklepowe półki uginają się pod...