Perfekcyjna czystość

W czasach szybkiego rozwoju technologii, również w segmencie produktów sanitarnych, zmienia się nasze spojrzenie na współczesną łazienkę. Nowoczesne produkty pozwalają bowiem na coraz większe udogodnienia, dzięki którym możemy zmieniać swoje codzienne zwyczaje na lepsze. Co więcej, rozwiązania oszczędzają również cenny czas, ułatwiając utrzymywanie w czystości wyposażenie. Najnowsza, innowacyjna toaleta myjąca GROHE Sensia Arena wychodzi naprzeciw wysokim wymaganiom konsumentów, zwiększając osobisty komfort i higienę.

Perfekcyjna czystość


Dzięki innowacyjnym technologiom, ułatwia zachowanie 100% czystości. Zastosowana w nowej toalecie myjącej technologia HyperClean wykorzystuje naturalne antybakteryjne jony srebra, aby zapobiegać rozmnażaniu się drobnoustrojów, a zarazem plam i nieprzyjemnych zapachów. Podczas procesu szklenia dodawane jest wyjątkowo gładkie i wytrzymałe wykończenie, które zapobiega powstawaniu 99,9% bakterii, dzięki czemu ceramika jest lśniąco czysta i bezpieczna bez najmniejszego wysiłku. Funkcja ta gwarantuje, że łazienka będzie miejscem bezpiecznym, czystym i wolnym od drobnoustrojów.

Za zachowanie czystości odpowiada również projekt muszli. Kształt został opracowany tak, aby na toalecie nie było miejsc niewidocznych dla oka, dzięki czemu zabrudzenia nie mają się gdzie ukryć. Gładkie kształty dodają produktowi dyskretnej elegancji, a dopracowane szczegóły, tj. czujniki sensoryczne, specjalne podświetlenie, system automatycznego podnoszenia i opuszczania deski czy podwójne spłukiwanie toalety sprawiają, że firma wysoko podnosi poprzeczkę dla przyszłych, spersonalizowanych rozwiązań w zakresie higieny.

GROHE Sensia Arena umożliwia dodatkowo łatwą obsługę przy pomocy aplikacji na smartfona. Wystarczy zaprogramować profil, by w pełni dopasować funkcje do indywidualnych potrzeb. Współdziałanie wszystkich technologii zawartych w nowej toalecie myjącej GROHE pozwala na utrzymanie perfekcyjnej czystości niemal bez wysiłku. To wyjątkowy produkt, który w pełni odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/08/GROHE-Sensia-Arena-6.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/08/GROHE-Sensia-Arena-6-150x150.jpgredaktor1DomW czasach szybkiego rozwoju technologii, również w segmencie produktów sanitarnych, zmienia się nasze spojrzenie na współczesną łazienkę. Nowoczesne produkty pozwalają bowiem na coraz większe udogodnienia, dzięki którym możemy zmieniać swoje codzienne zwyczaje na lepsze. Co więcej, rozwiązania oszczędzają również cenny czas, ułatwiając utrzymywanie w czystości wyposażenie. Najnowsza, innowacyjna toaleta...