masło do ciała
Odżywcze masło do ciała

Masło do ciała jest hitem ostatnich tygodni. Każdy z nas chce mieć piękną i zadbaną skórę. Walczymy o to od wewnątrz, dbając o odpowiednie nawodnienie i zdrowe odżywianie. To jednak nie wystarczy. Ważne jest też, aby troszczyć się o nią z zewnętrznej strony. NIVEA Cocoa Butter zapewnia intensywne nawilżenie i zauważalnie gładszą skórę. Dodatkowym plusem jest piękny kakaowy zapach, który zostanie z Tobą na dłużej.

Odżywcze masło do ciała

Codzienna pielęgnacja powinna być rytuałem, ponieważ skóra codziennie jest narażona na przesuszenie. Dzieje się tak pod wpływem kąpieli, ekspozycji na światło słoneczne czy suchego powietrza. Aby temu zapobiec, marka stworzyła produkt, który odpowiednio odżywi skórę, nie pozostawiając na niej uczucia lepkości. Formuła zawiera masło kakaowe i witaminę E, która hamuje procesy starzenia i utratę wody z organizmu. Ponadto odpowiada za wzmocnienie bariery naskórkowej, dzięki czemu utrudnia wnikanie obcych substancji w skórę i zapobiega podrażnieniom.

Rekomendowana cena detaliczna to 24,99 zł za 100 mililitrów

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2021/08/Odżywcze-masło-do-ciała-NIVEA-Cocoa-Butter-2-1024x682.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2021/08/Odżywcze-masło-do-ciała-NIVEA-Cocoa-Butter-2-150x150.jpgpraktykaKosmetykiMasło do ciała jest hitem ostatnich tygodni. Każdy z nas chce mieć piękną i zadbaną skórę. Walczymy o to od wewnątrz, dbając o odpowiednie nawodnienie i zdrowe odżywianie. To jednak nie wystarczy. Ważne jest też, aby troszczyć się o nią z zewnętrznej strony. NIVEA Cocoa Butter zapewnia intensywne nawilżenie i...