Odzyskaj młodość na walentynki

Każda z nas pragnie olśnić ukochanego spektakularnym blaskiem w tak wyjątkowym dniu, jakim są walentynki. Właśnie teraz jest to możliwe dzięki przełomowemu zabiegowi Linerase. Odmładzająca 3-etapowa terapia innowacyjnym atelokolagenem w sposób naturalny zadba o Twoją skórę – subtelnie zregeneruje i wygładzi, przywróci utraconą sprężystość i jędrność, nadając jej piękniejszy i zdrowszy wygląd. Dzięki Linerase oczarujesz swojego mężczyznę i poczujesz się jeszcze bardziej atrakcyjna. Rozbłyśnij blaskiem młodości i celebruj swoje piękno – jesteś tego warta!

Nagrodzony statuetką „Perły Dermatologii”  Linerase po raz kolejny nas zachwyca! Już teraz jest dostępny w kompleksowej, trzystopniowej terapii. Linerase to innowacyjny i wyjątkowo skuteczny preparat kolagenowy, który w naturalny sposób regeneruje, zagęszcza oraz liftinguje skórę przywracając jej jędrność czy utraconą gęstość.

Kolagen na straży młodości

Kolagen to najważniejsze włókno podporowe skóry, które sprawia, że jest ona gładka, napięta i odpowiednio nawilżona. Z wiekiem, a dokładnie po 25 roku życia rozpoczyna się nieodwracalny czy nieuchronny proces jego stopniowego zanikania, polegający na zmniejszaniu jego produkcji, a zwiększaniu degradacji.

W ten sposób zostaje zachwiana równowaga kolagenowa w organizmie człowieka, gdyż więcej kolagenu ulega zniszczeniu, niż organizm jest w stanie odbudować. Tak delikatna, pozbawiona sprężystości i gęstości skóra staje się wiotka, mało sprężysta. Najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest profilaktyczne utrzymywanie jego prawidłowego poziomu lub uzupełnianie  niedoborów.

Zabiegiem, który jest szczególnie zalecany do odmładzania skóry jest Linerase, który zaliczany jest do grupy stymulatorów tkankowych. Terapia w naturalny sposób pobudza produkcję kolagenu – włókien podporowych skóry, odpowiedzialnych za napięcie i jędrność.

Linerase wykazuje wysoką skuteczność w:

  •  wygładzaniu zmarszczek i redukcji wiotkości skóry;
  • poprawie elastyczności i sprężystości skóry;
  • naturalnej bioregeneracji i odbudowie uszkodzonej skóry (leczenie rozstępów, blizn potrądzikowych).

Pełna bogactwa

Obecnie terapia Linerase została wzbogacona o 3 nowe produkty: Linerase Peel Off, Linerase Restoring Mask czy Linerase Anti-Aging Cream, a cała procedura składa się z 3 etapów zabiegowych:
1. Maska Peel Off – intensywna i natychmiastowa bioregeneracja na poziomie naskórka, która w delikatny sposób usuwa zrogowaciały naskórek, rozświetla i nawilża skórę przygotowując ją i intensyfikując przez to skuteczność kolejnego zabiegu Linerase.
2. Zabieg kolagenowy Linerase – wysoce skuteczna bioodbudowa na poziomie skóry właściwej. Wstrzyknięty śródskórnie w optymalnej dawce 100 mg atelokolagen Linerase stymuluje intensywną produkcję nowych włókien kolagenowych bez względu na wiek i stan skóry.
3. Restoring Mask – pozabiegowa maska łagodząca i kojąca skórę. Nawilża, regeneruje oraz przyspiesza proces jej auto-naprawy i gojenia się.

Zastosowanie pełnej terapii pozwala uzyskać jeszcze lepsze i bardziej trwałe rezultaty.

Domowa pielęgnacja

Linerase Anti-Aging Cream to najnowszy, czwarty produkt linii Linerase, który przeznaczony jest do pielęgnacji pozabiegowej w celu utrzymania efektów terapii. W jego składzie znajdziemy między innymi substancje takie jak: antyoksydanty, kolagen, pantenol, witaminę F, a także flawonoligan Sylibinę, pozyskiwany z łupin nasiennych ostropestu plamistego o działaniu przeciwzapalnym i antyoksydacyjnym.
Pierwsze 3 etapy terapii Linerase są wykonywane w gabinecie medycznym w czasie jednej sesji zabiegowej. Dzięki wprowadzeniu Anti-Aging Cream pacjent otrzymuje możliwość kontynuacji terapii w domu.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/02/linerase-Walentynki-2.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/02/linerase-Walentynki-2-150x150.jpgredaktor1KosmetykiKażda z nas pragnie olśnić ukochanego spektakularnym blaskiem w tak wyjątkowym dniu, jakim są walentynki. Właśnie teraz jest to możliwe dzięki przełomowemu zabiegowi Linerase. Odmładzająca 3-etapowa terapia innowacyjnym atelokolagenem w sposób naturalny zadba o Twoją skórę – subtelnie zregeneruje i wygładzi, przywróci utraconą sprężystość i jędrność, nadając jej piękniejszy i...