Ochrona włosów przed smogiem, dzięki magicznemu rytuałowi detoksu!

Równie mocno i niekorzystnie wpływają one na wygląd i kondycję naszych włosów. Anti-pollution to, innymi słowy, ochrona skóry i włosów przed smogiem, czyli mieszaniną metali ciężkich: dwutlenku azotu, ozonu, tlenku węgla, policyklicznych węglowodorów aromatycznych, kadmu, rtęci, ołowiu oraz pyłów zawieszonych PM 10 i PM 2,5. Są one groźne i działają toksycznie na ludzki organizm, również na skórę i włosy. Jak zatem zabezpieczyć naszą czuprynę przed niepożądanymi związkami chemicznymi i pyłami? Wielu fryzjerów, proponuje zabiegi wykonywane profesjonalnymi kosmetykami, zabezpieczającymi nasze włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jest to jednak dość kosztowne i czasochłonne.

Ochrona włosów przed smogiem, dzięki magicznemu rytuałowi detoksu!

Czy można więc chronić włosy bez częstych wizyt w salonie fryzjerskim?

Można! … z pomocą przychodzi IL SALONE z serią DETOX, trzema profesjonalnymi produktami do użytku domowego, które chronią przed zanieczyszczeniami włosy i skórę głowy.

Rytuał detoksykacji włosów:

  • Pochłania zanieczyszczenia
  • Detoksykuje
  • Chroni przed zanieczyszczeniami
  • Przywraca równowagę włosom i skórze głowy

 

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/12/Zrzut-ekranu-2019-12-17-o-14.37.55.pnghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/12/Zrzut-ekranu-2019-12-17-o-14.37.55-150x150.pngredaktor1KosmetykiRównie mocno i niekorzystnie wpływają one na wygląd i kondycję naszych włosów. Anti-pollution to, innymi słowy, ochrona skóry i włosów przed smogiem, czyli mieszaniną metali ciężkich: dwutlenku azotu, ozonu, tlenku węgla, policyklicznych węglowodorów aromatycznych, kadmu, rtęci, ołowiu oraz pyłów zawieszonych PM 10 i PM 2,5. Są one groźne i działają toksycznie na ludzki...