Nowa jakość sprzątania – więcej czasu na przyjemności

Nowy rok, nowe porządki. To doskonały moment na to, aby przyjrzeć się swojej domowej przestrzeni i pozbyć się z niej rzeczy, których nie potrzebujemy, a które kurzą się na półkach, w szafach i pawlaczach. Nie obędzie się bez gruntownego odkurzania, które bywa uciążliwe, ale dzięki odkurzaczom Samsung Jet™ i Bespoke Jet™ zrobimy to nie tylko szybciej i skuteczniej, ale także wygodniej.

Więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi, regularne ćwiczenia, mniej niezdrowego jedzenia – to tylko niektóre z planów, jakie czynimy na nadchodzący rok. Aby mieć więcej czasu na rzeczy, które sprawiają nam radość, musimy zoptymalizować czas, który poświęcamy na wykonywanie codziennych obowiązków. Gdy myślimy o sprzątaniu, to przede wszystkich chcielibyśmy, żeby zabierało nam ono mniej czasu i było po prostu szybsze. Jak to zrobić? W tym pomogą nam bezprzewodowe odkurzacze Samsung Jet i Bespoke Jet. Łączy je wysoka moc silnika oraz duży wachlarz akcesoriów, dzięki którym skutecznie dotrzemy do każdego zakamarka w domu. To jednak jeszcze nie wszystko.

Dobry krok w Nowy Rok – gruntowne porządki

Odkurzanie to pierwszy krok do tego, aby poczuć się lepiej w swoim domu. Nadmiar kurzu jest szkodliwy nie tylko dla alergików, gdyż podrażnia układ oddechowy oraz wpływa na układ odpornościowy. Odkurzania wymaga nie tylko podłoga. Podczas generalnych porządków odpowiednią końcówką odkurzacza warto zawędrować w rejony, które na co dzień pomijamy. Przy suficie, na lampach i żyrandolach, a także na żaluzjach okiennych. Dostęp do tych miejsc ułatwi nam szereg akcesoriów dołączonych do bezprzewodowych odkurzaczy. Końcówki przeznaczone do sprzątania różnego rodzaju powierzchni – od dywanów i twardych podłóg, zarówno tych drewnianych, jak i kuchennych oraz łazienkowych płytek, aż po obicia tapicerskie i wąskie szczeliny. Natomiast specjalna końcówka Pet tool poradzi sobie także bez problemu z sierścią zwierząt, także na dywanach, kanapach, fotelach czy łóżku. Dużym atutem tych odkurzaczy jest wielowarstwowy systemem filtracji, który zadba o to, aby wyłapać aż do 99,999% cząsteczek kurzu i alergenów*. Oba odkurzacze wyposażone są w stację ładującą, a w przypadku Bespoke Jet stacja All-in-One dodatkowo opróżni pojemnik na kurz, nie dopuszczając do tego, aby jakiekolwiek drobinki wydostały się na zewnątrz**. Od teraz nie musimy robić tego ręcznie! Rozwiązanie to jest nie tylko dużo wygodniejsze, ale także bardziej higieniczne.

Karnawałowe szaleństwa – bałagan niestraszny

Rozpoczynający się karnawał to doskonała okazja do tego, aby nadrobić towarzyskie zaległości i zaprosić znajomych na domówkę. Dzięki odkurzaczom w sposób szybki i wygodny, zadbamy o nasz dom, a po imprezie z łatwością przywrócimy w nim porządek. Aż do 60 minut*** pracy odkurzacza wystarczy, aby dokładnie posprzątać wszystkie pomieszczenia w domu. W razie potrzeby odkurzacz Samsung Jet™ w prosty sposób zamienimy w odkurzacz ręczny. To sprawi, że sprzątanie sofy, biurka czy półek przed przybyciem gości będzie dużo wygodniejsze i przebiegnie o wiele sprawniej. Goście zapowiedzieli się na 15 minut przed przybyciem? Dzięki stacji ładującej urządzenie zawsze będzie pod ręką****. Postawimy ją w dowolnym miejscu w domu, wykorzystując także jako stojak na akcesoria i odkurzacz. Co więcej, dzięki końcówce myjącej Spray Spinning Sweeper w Samsung Bespoke Jet™ w łatwy i wygodny sposób umyjemy lub wypolerujemy podłogę. Odkurzacz Bespoke Jet™ to urządzenie, którego zdecydowanie nie musimy chować przed zasięgiem wzroku naszych gości. Zachwyca on bowiem nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także oryginalnym designem. Dostępny jest w 3 eleganckich, pasujących do wnętrza, wersjach kolorystycznych: Satynowy Granat, Perłowa Biel oraz Butelkowa Zieleń.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2023/01/nowa-jakosc-sprzatania-1024x768.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2023/01/nowa-jakosc-sprzatania-150x150.jpgStazystkaDomElektronikaRóżneNowa jakość sprzątania – więcej czasu na przyjemności Nowy rok, nowe porządki. To doskonały moment na to, aby przyjrzeć się swojej domowej przestrzeni i pozbyć się z niej rzeczy, których nie potrzebujemy, a które kurzą się na półkach, w szafach i pawlaczach. Nie obędzie się bez gruntownego odkurzania, które bywa...