Limitowana edycja peelingu kawowego Ice&Apple

Ice&Apple to idealny wybór dla tych, którzy lubią kosmetyki wielozadaniowe, a od słodkich zapachów wolą ożywcze, pobudzające aromaty. Na jakie efekty możesz liczyć? Zawarta w ziarnach kawy robusta kofeina to sprzymierzeniec walczących z cellulitem. Drobno zmielone ziarna kawy, różowa sól himalajska i brązowy cukier tworzą doskonałe ścierniwo, które skutecznie usuwa martwe komórki naskórka, pobudzając jednocześnie odnowę skóry. Ponadto zawarta w cukrze glukoza ogranicza odparowywanie wody z komórek, tym samym utrzymując odpowiednie nawodnienie tkanek.

W jego składzie znajdziemy również 3 drogocenne oleje: makadamia, arganowy i ze słodkich migdałów, które doskonale nawilżają i odżywiają skórę, oraz witaminę E, która spowalnia zachodzące w skórze procesy starzenia, redukując płytkie zmarszczki i poprawiając jej elastyczność. Dzięki ich połączonemu działaniu skóra zyskuje wyrównany koloryt, staje się jedwabiście gładka i bardziej jędrna. Dla uzyskania najlepszych efektów stosuj go 2-3 razy w tygodniu.

Limitowana edycja peelingu kawowego Ice&Apple

Urodzinowa edycja peelingu charakteryzuje się rześkim aromatem świeżego jabłka, zapachem, który pobudza i dodaje energii w upalne dni. Limitowana edycja wyróżnia się również oryginalną etykietą dostępną w 2 wariantach, stworzonych przez dwójkę młodych ilustratorów. Oba projekty odzwierciedlają artystyczną wizję ich twórców i ich sposób postrzegania marki BodyBoom, przez pryzmat kobiecości i więzi z naturą.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/09/iceapple_zdjecia_sm_www_03.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/09/iceapple_zdjecia_sm_www_03-150x150.jpgredaktor1KosmetykiIce&Apple to idealny wybór dla tych, którzy lubią kosmetyki wielozadaniowe, a od słodkich zapachów wolą ożywcze, pobudzające aromaty. Na jakie efekty możesz liczyć? Zawarta w ziarnach kawy robusta kofeina to sprzymierzeniec walczących z cellulitem. Drobno zmielone ziarna kawy, różowa sól himalajska i brązowy cukier tworzą doskonałe ścierniwo, które skutecznie usuwa martwe komórki naskórka,...