Zmywak Inox Clean & Protect marki Vileda fot. Vileda
Zmywak Inox Clean & Protect marki Vileda fot. Vileda

Zmywak Inox Clean & Protect stworzony został z myślą o szybkich, prostych i bezpiecznych pracach porządkowych w domowej kuchni. Z jego pomocą stalowe powierzchnie odzyskają swój blask, nawet bez użycia dodatkowych środków chemicznych.

Za jego skuteczność odpowiadają dwie powierzchnie czyszczące. Pierwsza z nich, wykonana z poliuretanu i akrylu, pozwala usunąć silne zabrudzenia bez ryzyka powstania zarysowań. Druga, wyjątkowo chłonna (wykonana ze 100% mikrofibry), sprawia, że w mgnieniu oka znika nadmiar wilgoci, dzięki czemu mycie poziomych i pionowych powierzchni (np. lodówki, piekarnika i zmywarki) jest szybkie i komfortowe. Ponadto wyprofilowany kształt idealnie dopasowuje się do dłoni, chroniąc paznokcie.
Tym, co wyróżnia zmywak jest także nowoczesna, niespotykana kolorystyka – stonowana szarość przełamana akcentem w odcieniu intensywnego różu. Dzięki temu nie pomylimy zmywaka Inox Clean & Protect z żadnym innym, chroniąc estetykę stalowych sprzętów w domu.

Zmywak Inox Clean & Protect marki Vileda fot. Vileda
Zmywak Inox Clean & Protect marki Vileda fot. Vileda

Zmywak jest idealny nie tylko do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej, błyszczącej i lakierowanej. Szybko przywróci blask sprzętom wykonanym z chromu, aluminium, mosiądzu, szkła żaroodpornego, żywicy epoxydowej, akrylu, teflonu, a także powłokom lakierowanym, ceramice i porcelanie.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/08/Zmywak-Inox-Clean-Protect-marki-Vileda-fot.-Vileda.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/08/Zmywak-Inox-Clean-Protect-marki-Vileda-fot.-Vileda-150x150.jpgredaktor1DomRóżneZmywak Inox Clean & Protect stworzony został z myślą o szybkich, prostych i bezpiecznych pracach porządkowych w domowej kuchni. Z jego pomocą stalowe powierzchnie odzyskają swój blask, nawet bez użycia dodatkowych środków chemicznych. Za jego skuteczność odpowiadają dwie powierzchnie czyszczące. Pierwsza z nich, wykonana z poliuretanu i akrylu, pozwala usunąć...