foto. Pixabay

Model Deerupt został zaprojektowany, aby wzbudzać zainteresowanie, zakłócić zastany porządek. Marka świadomie rezygnuje z trzech pasków, na rzecz prostego konceptu opartego na mocnych kolorach i charakterystycznym elemencie – siatce okalającej zarówno podeszwę, jak i całą cholewkę.

Deerupt to współczesne spojrzenie na dziedzictwo adidas Orginals, zrealizowane w zupełnie nowym stylu. Charakterystyczna siatka występowała już w podeszwach butów biegowych z przełomu lat 70 i 80.

Co kryje się pod nazwą Derrupt? Poznajcie nowy produkt znanej marki!

Była znakiem rozpoznawczym modelu Marathon Training. W 2018 roku producent podkreśla rolę nowych konceptów i dopasowuje je do potrzeb nowoczesnych odbiorców.

Najnowsza technologia

Futurystyczna dzianinowa cholewka, pokryta elastyczną siatką i ultralekka konstrukcja buta Deerupt zapewniają najwyższy stopień dopasowania do stopy i wyjątkowy komfort użytkowania.

Pierwsze kolorystyki modelu będą dostępne od 22 marca m.in w sklepach stacjonarnych adidas, za pośrednictwem strony internetowej.
Cena: 399 zł

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/03/sports-3224938_960_720-1024x683.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/03/sports-3224938_960_720-150x150.jpgredaktor1OdzieżModel Deerupt został zaprojektowany, aby wzbudzać zainteresowanie, zakłócić zastany porządek. Marka świadomie rezygnuje z trzech pasków, na rzecz prostego konceptu opartego na mocnych kolorach i charakterystycznym elemencie – siatce okalającej zarówno podeszwę, jak i całą cholewkę. Deerupt to współczesne spojrzenie na dziedzictwo adidas Orginals, zrealizowane w zupełnie nowym stylu. Charakterystyczna...