Jesienna nowość od Tangle Teezer

Wychodząc z gorącej kąpieli ciągle borykamy się ze swoimi niesfornymi włosami. A teraz nie ważne czy cienkie czy grube, kręcone czy proste – zostaną jeszcze bardziej rozczesane! Marka Tangle Teezer przedstawia większy i bardziej skuteczny: The Wet Detangler Large.

Dotychczas do rozczesywania mokrych włosów używaliśmy zwykłych szczotek, jednak od roku niezmiennie w wielu domach leży szczotka Tangle Teezer The Wet Detangler. Innowacyjna, poręczna szczotka z rączką przeznaczona jedynie do mokrych włosów, podbiła serca kobiet na całym świecie w mig. Od tego czasu tylko ją używałyśmy na basenie, w wannie, pod prysznicem czy na co dzień. Wszystko dzięki połączeniu, na które wszyscy czekaliśmy – innowacyjnych ząbków Tangle Teezera i rączki!

The Wet Detangler Large

Marka Tangle Teezer zdecydowała się powiększyć rodzinę The Wet Detanglera. I to nie byle jak! Dodaje do niego The Wet Detangler Large – szczotkę powiększoną o 20%. Dzięki swojemu rozmiarowi została dedykowana osobom o włosach grubych i kręconych. Posiada o 108 więcej ząbków oraz dłuższą rączkę. Pozwoli to na bardziej efektywne rozczesywanie mokrych włosów podczas kąpieli, ale także i w jej trakcie. Sprawnie również doda włosom suchym dodatkowego blasku i miękkości!
Dostępna wyłącznie w drogeriach Rossmann na terenie całego kraju w dwóch kolorach: brzoskwiniowym oraz czarnym, w cenie: 54,99 PLN.

O marce

Tangle Teezer to rewolucyjne szczotki, które są absolutnym hitem wśród akcesoriów do rozczesywania włosów. Stworzył je angielski fryzjer gwiazd – Shaun Paulfrey w 2004 roku. Pierwszy prototyp szczotki o niecodziennym designie, specyficznych ząbkach różnej długości nie spotkał się z entuzjazmem branży. Dopiero rok później na targach w Birmingham jego produktami zainteresowali się przedstawiciel sklepu Boots – który jako pierwszy wprowadził szczotki w różnych kolorach do sprzedaży. Od tego momentu zyski rosły w zawrotnym tempie, a produkt zyskiwał jedną nagrodę za drugą.

Dzisiaj 8 szczotek Tangel Tezeer sprzedawanych jest na świecie co minutę. Swój sukces gwarantują nie tylko swojemu twórcy, ale także rewolucyjnej technologii, która sprawiła, że są niezastąpione w pielęgnacji włosów. Szczotka poradzi sobie nawet z mocno splątanymi czy niepodatnymi, kręconymi włosami. Czesanie stało się niewiarygodnie proste, a dodatkowo nie ma ryzyka uszkodzenia włosów czy nieprzyjemnego szarpania.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/10/szczotka.pnghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/10/szczotka-150x150.pngStazystkaRóżneWychodząc z gorącej kąpieli ciągle borykamy się ze swoimi niesfornymi włosami. A teraz nie ważne czy cienkie czy grube, kręcone czy proste – zostaną jeszcze bardziej rozczesane! Marka Tangle Teezer przedstawia większy i bardziej skuteczny: The Wet Detangler Large. Dotychczas do rozczesywania mokrych włosów używaliśmy zwykłych szczotek, jednak od roku...