Jan Niezbędny_materiały wizerunkowe_1

Ciepłe dni i piękne słońce za oknem sprawiają, że latem mamy dużo więcej energii i lepszy nastrój. Nawet domowe obowiązki stają się przyjemniejsze ! Tego lata Jan Niezbędny zadbał o to, aby każda Pani domu miała jeszcze jednego niezastąpionego pomocnika – wytrzymałą i stabilną suszarkę na pranie. Nie ma przecież nic przyjemniejszego niż zapach świeżego prania, które wysycha na letnim, ciepłym wietrze!

Oczywiste jest, że latem chętnie wystawiamy suszarkę na zewnątrz. Niestety upalne dni mogą kończyć się porywistym wiatrem oznaczającym zbliżającą się burzę. Często kończy się to „odlatującą” suszarką wypełnioną, jak na złość, jasnymi ubraniami. Aby uniknąć lądowania prania na trawie, czy – o losie – pod blokiem, skorzystaj z pomocy Jana Niezbędnego i wybierz jedną z trzech modeli wytrzymałych i stabilnych suszarek na pranie.

Jan Niezbędny – suszarka rozsuwana 20 m – wytrzymała i stabilna

150zl suszarka

Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest bardzo wytrzymała i stabilna. Grube pręty minimalizują gniecenie się suszonych ubrań, a opuszczany wspornik umożliwia suszenie nawet dużych sztuk odzieży. Suszarka rozsuwa się z dwóch stron, dzięki czemu w wersji maksimum zmieści aż 20 metrów prania. Posiada wyprofilowane krawędzie do zawieszania np. skarpetek lub koszul na wieszakach. Wygodne antypoślizgowe kółka ułatwiają przesuwanie suszarki z praniem.
Cena: 150zł

Jan Niezbędny – suszarka maxi 20 m – pojemność i wygoda

130 zl suszarka
Suszarka została zaprojektowana w taki sposób, aby jej konstrukcja pomieściła nawet 20 m prania. Dzięki dodatkowym rozwiązaniom jest niezwykle użyteczna. Na dłuższych krawędziach znajdują się nakładki, na których można zawiesić aż 56 skarpetek bez użycia klamerek. Suszarka posiada też specjalnie wyprofilowane pręty do wygodnego zawieszenia np. koszul na wieszakach. Rozłożone skrzydła boczne pozwalają powiesić na niej nawet spodnie o długości 110 cm.
Cena: 130zł

Jan Niezbędny – suszarka standard 18 m – prostota i użyteczność

Jan Niezbędny_suszarka na pranie_ standard, cena ok. 70 zł

Tradycyjna suszarka dla osób ceniących proste i wygodne rozwiązania. Łatwa w użytkowaniu, składaniu i przechowywaniu. Posiada dodatkowe nakładki umożliwiające powieszenie drobnych rzeczy bez użycia klamerek. Wygodne kółka ułatwiają przesuwanie suszarki z praniem. Z kolei specjalny klips uniemożliwia otwarcie się złożonej suszarki podczas jej przenoszenia.
Cena: 70 zł

 

Szczegółowe informacje o produktach:
www.janniezbedny.pl oraz Facebok Jan Niezbędny

Jan Niezbędny – Żyj wygodniej!

JN suszarki deski KV A4 72 dpi

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/07/Jan-Niezbędny_materiały-wizerunkowe_1-1024x701.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/07/Jan-Niezbędny_materiały-wizerunkowe_1-150x150.jpgredaktor1DomCiepłe dni i piękne słońce za oknem sprawiają, że latem mamy dużo więcej energii i lepszy nastrój. Nawet domowe obowiązki stają się przyjemniejsze ! Tego lata Jan Niezbędny zadbał o to, aby każda Pani domu miała jeszcze jednego niezastąpionego pomocnika - wytrzymałą i stabilną suszarkę na pranie. Nie ma...