Frytkownice niskotłuszczowe – nowy wymiar smażenia

Frytki i inne przekąski uwielbia prawie każdy. Jednak ich jedzeniu bardzo często towarzyszą wyrzuty sumienia, tym bardziej kiedy sięgamy regularnie po przekąski bogate w niezdrowe tłuszcze. Dzięki frytkownicom niskotłuszczowym już nie musisz rezygnować z ulubionych smakołyków!

Te wszechstronne urządzenia, zachęcą Cię do przygotowania różnych potraw, od przystawek przez desery po posiłki dla całej rodziny! Dzięki unikalnej technologii elektronicznego sterowania temperaturą umożliwiają uzyskanie szybkich wyników. Bez wstępnego nagrzewania i bez potrzeby mieszania.

Nowoczesne frytkownice przyspieszą i zainspirują do przygotowania niejednej przekąski w zdrowszej odsłonie! Przygotujesz nie tylko frytki o zawartości zaledwie 3% tłuszczu, ale także upieczesz ryby i mięso oraz owoce – polecamy jabłka pieczone z cynamonem.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/10/Tefal-ActiFry-Express-FZ7500-_2-small.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/10/Tefal-ActiFry-Express-FZ7500-_2-small-150x150.jpgredaktor1DomFrytki i inne przekąski uwielbia prawie każdy. Jednak ich jedzeniu bardzo często towarzyszą wyrzuty sumienia, tym bardziej kiedy sięgamy regularnie po przekąski bogate w niezdrowe tłuszcze. Dzięki frytkownicom niskotłuszczowym już nie musisz rezygnować z ulubionych smakołyków! Te wszechstronne urządzenia, zachęcą Cię do przygotowania różnych potraw, od przystawek przez desery po...