Forever young & just love it – letnie kolekcje bielizny Esotiq

Letnia propozycja Esotiq to dwie odmienne linie bielizny. Kobieca, zmysłowa i uwodzicielska Just love it oraz skierowana do młodszej klientki, kolorowa i energetyczna Forever young.

Linia Just love it uwodzi zmysłowymi koronkami, efektownymi wykończeniami oraz podkreśla kobiece kształty. Projektanci Esotiq tworząc szeroki wybór modeli myśleli o kobiecie pewnej siebie, kreatywnej i zmysłowej. Just love it to przede wszystkim romantyczne hafty na delikatnej siateczce, które dzięki wysoko zabudowanemu dekoltowi, można eksponować w stylizacjach na co dzień. Oprócz klasycznej kolorystyki w bieli, czerni i beżu, w kolekcji znajdziemy odważny soczysty turkus i wibrujący chabrowy, które dodają letnim propozycjom wyrazistości. Znajdziemy tu również modele ślubne, które dzięki swojej elegancji i wyjątkowości przypadną do gustu klientkom poszukującym idealnego stanika na tę specjalną okazję.

Forever young & just love it – letnie kolekcje bielizny Esotiq

Kolekcja Forever young oddaje młodzieńczego ducha drzemiącego w każdej kobiecie. Młodość to zmienność, flirt i zabawa. To dlatego w propozycjach linii Forever young odnajdziesz zarówno żywe, intensywne barwy, subtelne pastele jak i przykuwające wzrok zalotne koronki. Z takim wyborem kolorów i modeli każdy dzień rozpoczniesz pełna energii i pozytywnych wibracji. Wyraziste wzory koronek połączono z nowoczesnym designem i ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, pozwalającymi jeszcze lepiej wyeksponować plecy. Korale w połączeniu z granatem, subtelne róże, delikatne kremy oraz wyraziste czernie to idealna propozycja na ciepłe, słoneczne dni.

Forever young & just love it – letnie kolekcje bielizny Esotiq
Forever young & just love it – letnie kolekcje bielizny Esotiq
https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/05/JEMA-36110_36004-99X-TYL.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/05/JEMA-36110_36004-99X-TYL-150x150.jpgredaktor1OdzieżLetnia propozycja Esotiq to dwie odmienne linie bielizny. Kobieca, zmysłowa i uwodzicielska Just love it oraz skierowana do młodszej klientki, kolorowa i energetyczna Forever young. Linia Just love it uwodzi zmysłowymi koronkami, efektownymi wykończeniami oraz podkreśla kobiece kształty. Projektanci Esotiq tworząc szeroki wybór modeli myśleli o kobiecie pewnej siebie, kreatywnej...