Dla pasjonatów, gadżeciarzy i miłośników gotowania. Piekarnik Watch&Touch od Candy to prawdziwa rewolucja w kuchni

Kuchnia to serce domu – w niej często gromadzi się rodzina, w niej powstają posiłki, które zachwycają gości, w niej rodzi się pasja do gotowania. Piekarnik to natomiast najważniejszy sprzęt w naszej kuchni, a bez niego trudno wyobrazić sobie spotkania, przyjęcia, święta czy niedzielne obiady. Candy stworzyło nowoczesny piekarnik, dzięki któremu możesz rozwijać swoją pasję bez żadnych ograniczeń.

Piekarnik Watch&Touch od Candy to rewolucja w kuchni. To jedyny piekarnik wyposażony w funkcję Wi-Fi z unikalnymi drzwiami all-Touch Total Control, które pełnią funkcję ekranu dotykowego zintegrowanego z kamerą HD. Za pomocą jednego dotknięcia możemy kontrolować przygotowywane potrawy.  Sprawdź, dlaczego Watch&Touch to sprzęt, który koniecznie powinien znaleźć się w Twojej kuchni. Wyjątkowy ekran dotykowy – 19-calowy interfejs jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze. Pozwala w każdej chwili sprawdzić stan przygotowanej potrawy. Wybierz tryb pieczenia na drzwiach piekarnika i przewiń w dół, aby za jednym dotknięciem znaleźć swój ulubiony przepis. Proste w obsłudze sterowanie umożliwia pełną kontrolę postępów pieczenia w każdej chwili. Zintegrowana kamera HD – po raz pierwszy mamy szansę z bliska obejrzeć cały proces pieczenia – bez otwierania piekarnika. W każdej chwili na ekranie możemy zobaczyć, na jakim etapie przygotowania jest danie, jaka temperatura panuje w środku i ile czasu zostało do końca pieczenia. Połącz się ze swoim piekarnikiem dzięki Wi-Fi – w dowolnym miejscu i czasie, za pomocą prostego dotknięcia swojego smartfonu lub tabletu i wyjątkowej aplikacji Candy Simply-Fi, możemy sprawdzić stan przygotowywanej potrawy i cieszyć się doskonałymi efektami. Dzięki systemowi łączności Wi-Fi w każdej chwili odwiedzimy portale kulinarne. Oświetlenie LED i delikatne zamykanie z Soft Close – dwa rzędy bocznych światełek LED gwarantują oświetlenie pod kątem 360 stopni i optymalną widoczność wnętrza urządzenia. Piekarnik wyposażono w wyjątkowe drzwi z systemem Soft Close. Dzięki temu drzwi zamykają się cicho i są odporne na codzienne użytkowanie.

4 tryby do wyboru:

  1. Manualny – dla ekspertów i dla tych, którzy wiedzą czego potrzebują.
    Wideo z przepisami – to prawdziwy hit. Na ekranie piekarnika wystarczy wybrać potrawę i przygotować ją krok po kroku, zgodnie ze wskazówkami. Kiedy skończymy przygotowania, wystarczy wstawić danie do piekarnika i włączyć START. Nie musimy wybierać żadnej funkcji – Watch&Touch będzie już zaprogramowany, aby upiec odpowiednio przyrządzoną potrawę.
  2. Programy osobiste – dzięki nim stworzysz swoją cyfrową książkę kucharską. Wystarczy dodawać swoje autorskie przepisy i poznawać możliwości piekarnika. Możesz łączyć kilka funkcji pieczenia jednocześnie, a dania będą smakowały jak te tworzone przez najlepszych kucharzy.
  3. Automatyczne programy pieczenia – dzięki 70 gotowym programom pieczenia z łatwością przygotujesz ulubione potrawy.

Wyjątkowy piekarnik Watch&Touch od Candy to niezwykle wydajny produkt premium. Pojemność 80 litrów i opcja wielofunkcyjnego pieczenia pozwalają na przygotowanie kilku potraw jednocześnie, gwarantując najlepsze efekty.
Odkryj piekarnik Watch&Touch od Candy:

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/01/Candy_WatchTouch_.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/01/Candy_WatchTouch_-150x150.jpgredaktor1ElektronikaKuchnia to serce domu – w niej często gromadzi się rodzina, w niej powstają posiłki, które zachwycają gości, w niej rodzi się pasja do gotowania. Piekarnik to natomiast najważniejszy sprzęt w naszej kuchni, a bez niego trudno wyobrazić sobie spotkania, przyjęcia, święta czy niedzielne obiady. Candy stworzyło nowoczesny piekarnik,...