Dermokosmetyki Synchroline, linia Thiospot – recepta na przebarwienia

 

Jak walczyć z przebarwieniami po lecie?
Przebarwienia posłoneczne, w przeciwieństwie do opalenizny, nie blakną po lecie. Jeśli więc, pomimo stosowania kremów z filtrem, na najbardziej widocznych i odkrytych częściach Twojego ciała pojawiły się plamy pigmentacyjne – czas na walkę z nimi.

Linia THIOSPOT to seria dermokosmetyków stworzona do walki z przebarwieniami. Kosmetyki THIOSPOT bazują na połączeniu 3 składników aktywnych: fenyloetylu rezorcynolu, acetyloglukozaminy i linolanu etylu, które wieloetapowo hamują syntezę melaniny, prowadząc do wyrównania kolorytu skóry oraz przeciwdziałają powstawaniu nowych zmian przebarwieniowych. Zawarty w dermokosmetykach THIOSPOT kwas ferulowy opóźnia procesy starzenia się skóry i zmniejsza tendencję do powstawania nowych przebarwień.

W skład linii wchodzą:

Krem na noc THIOSPOT INTENSIVE, Synchroline-  Skoncentrowany kosmetyk o działaniu rozjaśniającym, przeznaczony do leczenia intensywnych zmian przebarwieniowych, w tym zmian pojedynczych. Zalecane stosowanie: nakładać raz dziennie wieczorem na przebarwienia.

THIOSPOT SR SKIN ROLLER, Synchroline  skin roller do miejscowego
stosowania na przebarwienia Skoncentrowany preparat depigmentacyjny przeznaczony do stosowania punktowego na intensywne przebarwienia w obszarze skóry twarzy i ciała. Zalecane stosowanie: 2 razy dziennie, na zmiany pigmentacyjne.

THIOSPOT ULTRA SPF 50, Synchroline – Krem rozjaśniający i hamujący powstawanie przebarwień z wysokim filtrem ochronnym SPF 50+ do codziennej pielęgnacji. Przeznaczony do leczenia silnych przebarwień i zmian pojedynczych. Jego lekka formuła sprawia, że może być stosowany również przy cerze skłonnej do przetłuszczania. Zalecane stosowanie: stosować na dzień na oczyszczoną skórę twarzy. W przypadku częstej ekspozycji na działanie promieniowania słonecznego ponawiać aplikację w ciągu dnia.

Dermokosmetyki Synchroline, linia Thiospot – recepta na przebarwienia
https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/09/zdjecie-kobieta_stock.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/09/zdjecie-kobieta_stock-150x150.jpgredaktor1Kosmetyki  Jak walczyć z przebarwieniami po lecie? Przebarwienia posłoneczne, w przeciwieństwie do opalenizny, nie blakną po lecie. Jeśli więc, pomimo stosowania kremów z filtrem, na najbardziej widocznych i odkrytych częściach Twojego ciała pojawiły się plamy pigmentacyjne – czas na walkę z nimi. Linia THIOSPOT to seria dermokosmetyków stworzona do walki z przebarwieniami. Kosmetyki THIOSPOT bazują na...