Foto/pixabay.com

Kolor żółty kojarzy nam się z energią i witalnością. Ten niezwykły odcień nie tylko poprawia humor, ale również przykuwa uwagę, dlatego też warto wpleść go w swoje letnie, zwariowane stylizacje. Popularny kolor lata jest dostępny w ofercie marki Semilac, która proponuje lakier hybrydowy w soczystym, radosnym odcieniu cytryny, z którym każda z nas przygotuje najmodniejszy i trwały manicure.

Żółty kolor to absolutny, wakacyjny hit. Dodatki w tej barwie pozwolą wyrazić swoją radosną naturę, dodać uśmiechu, jak i pozytywnego myślenia. Odcień słońca należy umiejętnie komponować, ponieważ w nadmiarze może zaszkodzić naszej stylizacji. Dlatego też warto postawić na subtelne dodatki w tym kolorze tj. manicure. W tegoroczne wakacje marka Semilac zachęca do skorzystania z lakieru hybrydowego w odcieniu Racing Car 156, który ożywi nasze stylizacje w nadchodzące ciepłe dni. Propozycja, która znalazła się w bogaciej ofercie marki nawiązuje do wyścigów, a co za tym idzie prędkości, mocy i żywiołowości.

Czerwiec w kolorze słońca z Semilac

Żółty odcień wzbudzi zainteresowanie, nie sposób go przegapić. To atrakcyjne rozwiązanie dla odważnych kobiet, które lubią nieszablonowe akcenty w swojej stylizacji. Kolor świetnie współgra z innymi barwami tj. biel, czerń, czy turkus – w takim zestawieniu doda ciepła i energii. Decydując się na barwę żółtą na naszych paznokciach, możemy wybrać delikatny akcent w formie pokrycia płytki lakierem w tym kolorze, lub dodatkowe zdobienie z użyciem ciekawych wzorków, nadając tym samym bardziej wyrazistego wyglądu.

Czerwiec w kolorze słońca z Semilac
https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/05/paint-2985569_640.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/05/paint-2985569_640-150x150.jpgredaktor1KosmetykiKolor żółty kojarzy nam się z energią i witalnością. Ten niezwykły odcień nie tylko poprawia humor, ale również przykuwa uwagę, dlatego też warto wpleść go w swoje letnie, zwariowane stylizacje. Popularny kolor lata jest dostępny w ofercie marki Semilac, która proponuje lakier hybrydowy w soczystym, radosnym odcieniu cytryny, z...