Czas na luksus i odbudowę elastyczności z wielozadaniową linią anti-aging

 

Dojrzała skóra traci naturalne nawilżenie, elastyczność a jej kontur nie jest tak wyraźny jak dawniej. Z czasem widoczne stają się również przebarwienia, a odbudowa komórek trwa znacznie dłużej.

Dlatego NIVEA stworzyła nową luksusową linię, która aktywuje komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny – doskonałego trio w walce ze starzeniem się skóry. Młodo wyglądająca skóra jest widocznym odbiciem witalności komórek w głębokich warstwach skóry, a jak dowodzą badania – pomimo upływu czasu, komórki te mogą być ponownie aktywowane.

Doskonałe trio w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej

Kolagen stanowi nawet 80% skóry właściwej i odpowiada za jej napiętą strukturę. Elastyna zapewnia niezbędną sprężystość, natomiast kwas hialuronowy, który ma wyjątkowo wysoką zdolność wiązania wody, utrzymuje w skórze odpowiednie nawilżenie. Te trzy elementy łączą się, aby nadać skórze siłę, jędrność i kształt. Składniki aktywne zawarte w linii Hyaluron Cellular Filler + Odbudowa elastyczności ułatwiają skórze tworzenie własnego kolagenu wykazując ponad 20% wzrost, podnoszą poziom własnego kwasu hialuronowego o prawie 30%, a ilość elastyny zwiększają o 64%. W rezultacie skóra odzyskuje promienny wygląd, jest znacznie bardziej nawilżona, a jej kontur poprawiony.

Pielęgnacja w kremie, serum i olejku

Produkty z nowej linii Hyaluron Cellular Filler + Odbudowa elastyczności można łączyć ze sobą bądź stosować w miarę potrzeb indywidualnie. W skład linii wchodzą: Krem Przeciwzmarszczkowy na Dzień z systemem filrtów UVA i UVB (SPF 30), Krem Przeciwzmarszczkowy na Noc, Serum-Kuracja Przeciw Przebarwieniom oraz Dwufazowy Eliksir w Olejku. Produkty szybko i delikatnie wchłaniają się w skórę, zapewniając jej 24 godziny nawilżenia, pozostawiając ją bardziej miękką i gładką w dotyku.

Przebarwienia – czym właściwie są?

Przez przebarwienia na skórze rozumiemy miejscowe, nadmierne nagromadzenie się brązowego barwnika skóry. To zwiększona ilość melaniny, która daje efekt brunatnych plam różnej wielkości. Może mieć podłoże genetyczne – np. piegi, hormonalne, pozapalne, polekowe – po niektórych antybiotykach, lekach przeciwzapalnych lub związane ze starszym wiekiem – tzw. plamy starcze czy soczewicowate. Pojawiają się prawie wyłącznie u kobiet (u mężczyzn to bardzo rzadkie) najczęściej po 30-tce.

Istniejące przebarwienia na skórze – jak z nimi walczyć?

Zależy to przede wszystkim od ich głębokości. Łatwo to sprawdzić w gabinecie dermatologicznym przy użyciu tzw. lampy Wooda. Po jej zaświeceniu w przebarwieniach płytkich ich ogniska zlewają się kolorystycznie z otaczającą je skórą. Natomiast w tych bardziej głębokich – są nadal bardziej widoczne niż otaczająca je skóra. Przebarwienia skóry płytkie dobrze reagują na kosmetyki. Powinny one zawierać składniki działające na różne etapy tworzenia się barwnika, czyli tzw. Melanogenezy: lumicinol, witaminę C, kwas kojowy, kwas azaleinowy, hydrochinon czy arbutynę. Przebarwienia głębokie są prawdziwym wyzwaniem dla kosmetologów i dermatologów. Wymagają stosowania głębokich peelingów czy zabiegów laserowych. Należy je wykonywać tylko w zaufanych gabinetach dermatologii estetycznej.

Przebarwienia na skórze dojrzałej

Wynikają z nagromadzenia się melaniny w miejscach, gdzie szybciej zachodzą procesy starzenia i skóra jest osłabiona. Takie przebarwienia najczęściej widoczne są na twarzy i dłoniach. Aby z nimi walczyć, wypróbuj Serum-kurację na przebarwienia NIVEA Hyaluron Cellular Filler. Innowacyjna formuła z inhibitorem melaniny aktywuje komórki skóry i pomaga redukować widoczność już istniejących plamek.

Jak zapobiegać powstawaniu kolejnych przebarwień?

Jak zapobiegać powstawaniu kolejnych przebarwień? Na skórę dojrzałą powinno stosować się kremy na dzień z zawartością silniejszego filtra SPF. Bardzo często przebarwienia są wynikiem niszczącego wpływu promieni słonecznych, które oddziaływały na cerę przez wiele lat. Należy zastosować odpowiednią pielęgnację, jak np. Krem Hyaluron Cellular Filler FILLER + Odbudowa Elastyczności, który zawiera skuteczny system filtrów UVA/UVB SPF 30, a do tego zapewnia intensywnie przeciwzmarszczkowy efekt.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/07/n1.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/07/n1-150x150.jpgpraktykadomyslnaKosmetyki  Dojrzała skóra traci naturalne nawilżenie, elastyczność a jej kontur nie jest tak wyraźny jak dawniej. Z czasem widoczne stają się również przebarwienia, a odbudowa komórek trwa znacznie dłużej. Dlatego NIVEA stworzyła nową luksusową linię, która aktywuje komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny – doskonałego trio w walce...