Baw się latem tak, jak lubisz!

Wyjazd pod namiot, odpoczynek nad brzegiem morza czy zabawa podczas letnich festiwali? Niezależnie od planów wakacyjnych, teraz z tamponami Tampax można bez ograniczeń korzystać z letnich atrakcji! Specjalnie zaprojektowany aplikator pomaga w komfortowej i higienicznej aplikacji w każdych warunkach.

#PrzejmijKontrole

Wraz z początkiem lata rozpoczyna się sezon letnich festiwali i plenerowych spotkań z przyjaciółmi. Spanie w namiocie, maraton koncertów muzycznych ulubionych wykonawców czy przedłużające się do białego rana spotkania ze znajomymi są nieodłącznymi elementami każdego lata. Niestety w czasie wakacji nie zawsze można liczyć na higieniczne warunki i komfort, co może być szczególnie uciążliwe w czasie okresu. Wybór odpowiednich produktów higienicznych w czasie „trudnych dni” pozwoli przejąć kontrolę i cieszyć się latem bez ograniczeń.

Higiena i komfort użycia

Z myślą o zapewnieniu higieny i komfortu, co jest szczególnie ważne w czasie wakacyjnych wyjazdów, marka Tampax opracowała tampony Compak Pearl. Produkt pozwala cieszyć się swobodą zarówno na plaży jak i bawić bez ograniczeń w czasie letnich festiwali, niezależnie od otaczających okoliczności. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu aplikatorowi, który zapewnia łatwe i higieniczne użycie – za jednym kliknięciem! Dla osób, które jeszcze nie używały tamponów, lato to idealny czas, aby docenić ich zalety, zwłaszcza komfort i higienę.

Tampax Compak Pearl

Tampony Tampax Compak Pearl zapewniają wyjątkową higienę i wygodę użycia w każdej sytuacji. Zostały wyposażone w specjalny aplikator, który wystarczy raz kliknąć, aby był gotowy do użycia. Po aplikacji tampon delikatnie się rozszerza, dopasowując się do wnętrza kobiecego ciała, zapewniając w ten sposób pełną ochronę. Sznureczek ze specjalnym warkoczem daje dodatkowe zabezpieczenie przed przeciekaniem, a eleganckie kolorowe opakowanie każdego tamponu zapewnia dyskrecję w każdej sytuacji. Ochronna torebka jest bardzo wytrzymała, więc bez obaw możemy wrzucić tampon „luzem” do torebki.

Strefa Tampax na Kraków Live Festival!

17 i 18 sierpnia wszystkie uczestniczki Kraków Live Festival miały okazję odwiedzić specjalną strefę Tampax i przekonać się, że można bawić się bez ograniczeń niezależnie od sytuacji. Marka Tampax przygotowała dla festiwalowiczek wiele atrakcji. Wśród nich między innymi ozdabianie twarzy kryształkami, koloryzowanie włosów fluorescencyjnymi farbami, zabawa bańkami mydlanymi oraz specjalna instalacja umożliwiająca wykonanie trójwymiarowych zdjęć i filmów.

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/08/Projekt-bez-tytułu2.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/08/Projekt-bez-tytułu2-150x150.jpgredaktor1RóżneWyjazd pod namiot, odpoczynek nad brzegiem morza czy zabawa podczas letnich festiwali? Niezależnie od planów wakacyjnych, teraz z tamponami Tampax można bez ograniczeń korzystać z letnich atrakcji! Specjalnie zaprojektowany aplikator pomaga w komfortowej i higienicznej aplikacji w każdych warunkach. #PrzejmijKontrole Wraz z początkiem lata rozpoczyna się sezon letnich festiwali i...