A Ty co zrobisz dla orzeźwienia? Weź udział w konkursie i leć na Sycylię z paczką znajomych

Marka Fresco organizuje konkurs „Wszystkodlaorzezwienia.pl”. Codziennie można wygrać bon o wartości 400 zł na zakup odzieży i dodatków, a także letnich akcesoriów oraz gadżetów w sklepie internetowym Limango. Nagrodą główną z kolei jest voucher od wakacje.pl na kwotę 12 tys. złotych na dowolnym wakacyjny wyjazd, np. na gorącą Sycylię!

Na czym polega konkurs i jakie są jego etapy?

Nagrodą gwarantowaną dla każdego jest 50 zł w prezencie na letnie zakupy w sklepie internetowym Limango. Wystarczy wejść na stronę konkursową i podać swój adres mailowy.
Innym, nieco bardziej angażującym działaniem jest podjęcie wyzwania w postaci rozwiązania quizu i przesłania zdjęcia przedstawiającego, czym dla zgłaszających się osób jest orzeźwienie.
Nagrodę główną wygra osoba, której nadesłane zdjęcie okaże się najlepsze i najbardziej kreatywne.
Konkurs trwa do 18 sierpnia.  Weź w nim udział i przeżyj niezapomnianą przygodę!

https://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/07/konkursx.jpghttps://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2019/07/konkursx-150x150.jpgpraktykaRóżneMarka Fresco organizuje konkurs „Wszystkodlaorzezwienia.pl”. Codziennie można wygrać bon o wartości 400 zł na zakup odzieży i dodatków, a także letnich akcesoriów oraz gadżetów w sklepie internetowym Limango. Nagrodą główną z kolei jest voucher od wakacje.pl na kwotę 12 tys. złotych na dowolnym wakacyjny wyjazd, np. na gorącą Sycylię! Na czym...