fajnezakupynowa jakosc sprzatania

Większości ludzi sprzątanie kojarzy się ze żmudną, ciężką pracą, która w dodatku przynosi krótkotrwałe efekty: wystarczy kilka chwil a wyczyszczona na błysk kuchenka, piekarnik czy kabina prysznicowa wyglądają znowu tak, jakby w ogóle nie były czyszczone.

A sprzątanie wcale nie musi być nudne i frustrujące – z odpowiednią pomocą, może stać się źródłem olbrzymiej satysfakcji, a nawet przyjemności – to główny przekaz pierwszej globalnej
kampanii marki Cillit Bang, która miała swoją premierę w styczniu 2016 r.

Głównym elementem kampanii jest spot reklamowy, w którym młody mechanik dostał polecenie, by w ciągu jednej nocy wyczyścić cały, zapuszczony warsztat samochodowy.

Zadanie wydawało się na pierwszy rzut oka niewykonalne – ale bohater odkrył cichego pomocnika w postaci środków czyszczących Cillit Bang. Potem wystarczyło tylko włączyć odpowiednią muzykę… i żmudne zadanie zamieniło się w niewiarygodny pokaz taneczny, w trakcie którego warsztat został wysprzątany „na błysk”. W rolę młodego mechanika wcielił się Daniel Cloud Campos, światowej sławy tancerz i performer.

POZNAJ WSZYSTKIE OBLICZA CILLIT BANG!

Bang i po brudzie! Marka Cillit Bang prezentuje uniwersalne środki do czyszczenia różnych powierzchni oraz środki do czyszczenia toalet.
Nowością w portfolio marki jest Cillit Bang Pleśń i Czarne Osady, który usuwa pleśń i czarne osoby bez konieczności szorowania. Dzięki swojej uniwersalnej formule jest środkiem, który można stosować na różnych powierzchniach.
Za pomocą Turbo Piany działa błyskawicznie i usuwa do 99,9% bakterii.

Właściwości:

  • Usuwają zabrudzenia
  • Zabijają 99.9% bakterii
  • Zapewniają maksymalny połysk
  • Czyszczą i dezynfekują pod krawędzią muszli klozetowej
  • Działają w 1 minutę!
http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/02/cilit.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/02/cilit-150x150.jpgwpadmfjRóżneWiększości ludzi sprzątanie kojarzy się ze żmudną, ciężką pracą, która w dodatku przynosi krótkotrwałe efekty: wystarczy kilka chwil a wyczyszczona na błysk kuchenka, piekarnik czy kabina prysznicowa wyglądają znowu tak, jakby w ogóle nie były czyszczone.A sprzątanie wcale nie musi być nudne i frustrujące – z odpowiednią pomocą,...