meble 2
Produkty marki Meble Wójcik, które otrzymały te szczególne wyróżnienia, to komoda z kolekcji Linate a także komoda Amazon Typ 41. Komoda Linate nagrodzona została Złotym Medalem Grand Prix, a także Złotym Medalem w kategoriach Design i Wart Swojej Ceny.

meble 3
Natomiast Złoty Medal w kategorii Funkcjonalność przyznany został komodzie Amazon Typ 41. To już kolejne wyróżnienia dla programu Linate przyznane przez czytelników magazynu „Czas na Wnętrze”. W roku 2014 szafka nocna z tej kolekcji otrzymała Złoty Medal Grand Prix i nagrodzona została również w następujących kategoriach: Design, Materiał, Funkcjonalność oraz Wart Swojej Ceny.
– Bardzo cieszymy się z wyróżnienia. Są one dla nas tym bardziej szczególne, że medale przyznawane są przez czytelników magazynu, czyli użytkowników mebli, którzy doceniają jakość, nieszablonowy design, a także funkcjonalność naszych kolekcji”– mówi Ewelina Wójcik Dyrektor Działu Marketingu marki Meble Wójcik.

 


Program Linate to bez wątpienia jedna z najbardziej oryginalnych i nowoczesnych kolekcji marki Meble Wójcik. Linate była wielokrotnie nagradzana za oryginalny, nieszablonowy design i nowoczesny wygląd. To meble dla osób podążających za najnowszymi trendami i ceniących sobie niepowtarzalny styl. Całość utrzymana jest w białej kolorystyce, uzupełnionej eleganckimi aplikacjami w kolorze Trufla. Linate to także szereg praktycznych i nowoczesnych rozwiązań, m.in.: szuflady z cichym zamknięciem, drzwi z opóźniaczami, rozwiązania bezuchwytowe oraz oświetlenie ledowe do wybranych brył.

 

meble 1
Program Amazon to kolekcja zaprojektowana specjalnie dla najmłodszych i odpowiadająca na ich potrzeby. Niebanalne meble do niebanalnych wnętrz. Białe korpusy z wieńcami w naturalnym dekorze San Remo charakteryzują się elegancką i solidną bryłą. Wytrzymałość gwarantują materiały, z których są stworzone – wysokiej jakości laminowana płyta będzie odporna nawet na najcięższe próby. Radosnego charakteru meblom dodają kolorowe, wymienne, ozdobne uchwyty. W kolekcji znajduje się szeroka gama produktów, a w niej wszystko co niezbędne do zapewnienia dziecku komfortu w pokoju: biurko, regały, łóżko, a także ciekawe komody, półki i szafy.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/08/meble-1.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/08/meble-1-150x150.jpgredaktor1DomProdukty marki Meble Wójcik, które otrzymały te szczególne wyróżnienia, to komoda z kolekcji Linate a także komoda Amazon Typ 41. Komoda Linate nagrodzona została Złotym Medalem Grand Prix, a także Złotym Medalem w kategoriach Design i Wart Swojej Ceny. Natomiast Złoty Medal w kategorii Funkcjonalność przyznany został komodzie Amazon Typ...