Złap oddech z Olejkami BAMBINO RODZINA

Piękny sierpień i szczyt popytu na relaks! Kto z nas pamięta czas, gdy bardziej potrzebowaliśmy relaksującego odpoczynku? Jak zapewnić go sobie także poza okolicznościami urlopowymi? Tego lata przekonaliśmy się, że wakacje spędzone w domu mogą być równie ciekawe, jak podczas dalekiej podróży. Nie możesz udać się na weekendowy wyjazd do SPA? Nie szkodzi. Spraw, żeby SPA przyjechało do Ciebie!

Olejek pod prysznic to doskonałe rozwiązanie dla każdego – natłuszcza, odżywia i do tego pięknie pachnie! Dzięki wysokiej ilości substancji aktywnych, olejki utrzymują naturalny poziom nawilżenia skóry. Ich wszechstronne działanie sprawia, że dodatkowo chronią i łagodzą skórę po podrażnieniach. To, co wyróżnia olejki BAMBINO to ich hiperdelikatny skład oraz ekspresowe działanie. Mogą być stosowane przez wszystkich członków Twojej rodziny. Dzięki ich delikatniej formule, mogą być używane zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci od 3. roku życia. Dodatkowo ich skład jest oparty o 57% naturalnych olejków roślinnych (sojowy, rycynowy, słonecznikowy) i witaminę E.

Olejki pod prysznic dostępne są w trzech wersjach zapachowych: klasycznej, moreli i jaśminu. Olejki zapachowe z powodzeniem można wykorzystywać również podczas aromaterapii. Pomogą pobudzić Twoje zmysły – w zależności od potrzeb pozwolą Ci się wyciszyć, zregenerować lub zrelaksować. A teraz złap oddech!

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2020/08/bambino.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2020/08/bambino-150x150.jpgStazystkaKosmetykiPiękny sierpień i szczyt popytu na relaks! Kto z nas pamięta czas, gdy bardziej potrzebowaliśmy relaksującego odpoczynku? Jak zapewnić go sobie także poza okolicznościami urlopowymi? Tego lata przekonaliśmy się, że wakacje spędzone w domu mogą być równie ciekawe, jak podczas dalekiej podróży. Nie możesz udać się na weekendowy wyjazd...