Zdrowie i higiena zawsze pod ręką z Medisept

Na półkach drogerii Rossmann pojawiły się nowe produkty pozwalające dbać o higienę w każdej sytuacji. Co wyróżnia spraye do dezynfekcji Medisept? Nie są to zwykłe kosmetyki, a profesjonalne produkty oparte o medyczne formuły. Mają szerokie spektrum działania oraz pełne badania potwierdzające ich skuteczność. Powinni po nie sięgnąć wszyscy, którym zależy na komforcie i higienie o każdej porze dnia.

Nowatorska formuła preparatów sprawia, że płyny pachną delikatnie, pozostawiając przyjemną woń już po rozsmarowaniu ich w dłoniach lub rozprowadzeniu na powierzchniach. Dzięki starannemu doborowi składników płyny nie wysuszają skóry, nadają się do dezynfekowania produktów spożywczych oraz są bezpieczne także dla dzieci.

MEDISEPT SPRAY DO DEZYNFEKCJI DŁONI

Przydatny jest w środkach komunikacji, podczas podróży, w hotelu, na placu zabaw, po skorzystaniu z toalety, po zabawie ze zwierzętami, podczas zakupów w galerii handlowej, w restauracji, przychodni, na siłowni. Stosowanie go zaleca się szczególnie w okresie grypy i wzmożonej zachorowalności na choroby bakteryjne i wirusowe. Zapobiega grypie i biegunkom.
Pojemność: 100 ml / Cena: 10,99 zł

MEDISEPT SPRAY DO DEZYNFEKCJI STÓP

Pomaga uniknąć zakażenia grzybicą stóp. Warto stosować go w przypadkach wizyt w miejscach takich jak basen, hotelowy prysznic, sauna, spa oraz po zdjęciu wypożyczanego obuwia, np. butów narciarskich, łyżew czy butów do kręgli. Nadaje się również do stosowania po całodziennym noszeniu obuwia oraz do dezynfekowania samych butów. Szybko się wchłania oraz daje uczucie chłodzenia i odprężenia.
Pojemność: 100 ml / Cena: 10,99 zł

MEDISEPT SPRAY DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI

Przeznaczony jest do dezynfekcji np. brodzików, desek sedesowych, przewijaków, stolików do karmienia, zabawek, klamek, pilotów, telefonów, kart płatniczych, włączników światła, stołów czy blatów.
Pojemność: 100 ml / Cena: 11,99 zł

 

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/10/medisept_jesien_171017.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/10/medisept_jesien_171017-150x150.jpgredaktor1domyslnaKosmetykiNa półkach drogerii Rossmann pojawiły się nowe produkty pozwalające dbać o higienę w każdej sytuacji. Co wyróżnia spraye do dezynfekcji Medisept? Nie są to zwykłe kosmetyki, a profesjonalne produkty oparte o medyczne formuły. Mają szerokie spektrum działania oraz pełne badania potwierdzające ich skuteczność. Powinni po nie sięgnąć wszyscy, którym...