Zadbane dłonie mogą więcej, dzięki NEUTROGENA

Pokaż mi swoją dłoń, a powiem Ci kim jesteś… Codziennie nasze ręce wykonują setki ruchów: przytulają, pracują, witają, pomagają nam realizować nasze pasje. Mówi się, że są naszą wizytówką, a ich kondycja wiele o nas mówi. Mogą zdradzać nasz wiek, styl życia i charakter naszej pracy. Po uścisku dłoni możemy stwierdzić też, czy ktoś jest nieśmiały, a może wręcz przeciwnie – pewny siebie i odważny.

Nasze dłonie codziennie wystawiane są na próbę. Skóra na wewnętrznej stronie dłoni jest dosyć gruba i dzięki temu bardziej odporna na uszkodzenia. Jednak na co dzień narażona jest na wysuszanie, podrażnienia i urazy. Ryzyko uszkodzenia skóry na dłoniach może być większe niż w przypadku skóry na innych częściach ciała, gdyż jest ona nieustannie wystawiana na działanie czynników zewnętrznych, takich jak zimno, suche powietrze, słońce, wiatr i klimatyzacja. Ich kondycji nie sprzyja też kontakt z detergentami.

Wiele z nas zapomina o regularnej pielęgnacji, która sprawia, że skóra dłoni – mimo niesprzyjających czynników zewnętrznych – pozostanie dobrze nawilżona, odżywiona, gładka i miękka. Podstawowym celem pielęgnacji powinna być ochrona płaszcza lipidowego, który chroni skórę przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych oraz zapobiega parowaniu wody.
Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz sprawdzonych i wyselekcjonowanych składnikach pielęgnacyjnych, marka NEUTROGENA® proponuje produkty odpowiadające różnym potrzebom pielęgnacyjnym dłoni.

Formuła sprawia, że produkty opatrzone logiem NEUTROGENA® Formuła Norweska przenikają przez zewnętrzną powłokę warstwy rogowej naskórka, zapewniając skórze nie tylko skuteczne nawilżenie, ale także regenerację. Za zmiękczenie skóry i utrzymanie optymalnej ilości wody w naskórku odpowiadają emolienty. W kremach do rąk wykorzystywane są także inne składniki pielęgnacyjne o potwierdzonym klinicznie działaniu, jak pantenol (utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia).

Do wyboru mamy kilka opcji:

Zadbane dłonie mogą więcej, dzięki NEUTROGENA

NEUTROGENA® Formuła Norweska Krem do rąk (skoncentrowany) wzbogacony w glicerynę przynosi natychmiastową ulgę oraz chroni suche, spierzchnięte dłonie. Nawet w najbardziej surowych warunkach sprawia, że dłonie są wyraźnie bardziej miękkie i gładkie. Skóra pozostaje nawilżona także po umyciu rąk*. Tubka o pojemności 75 ml wystarcza na około 300 zastosowań.
* pomiar nawilżenia skóry po jednym umyciu rąk
Dostępny jest również wariant bezzapachowy.
Cena: 14,99 zł/75 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska Krem do rąk i paznokci
Łączy bogactwo Formuły Norweskiej i pantenolu, dzięki czemu pielęgnuje
dłonie i paznokcie. Unikalna formuła sprawia, że paznokcie są dwa razy
mocniejsze, pomaga zmiękczyć skórki i intensywnie nawilża skórę. Nietłusta
konsystencja szybko się wchłania.

Cena: 14,99 zł/75 ml

Zadbane dłonie mogą więcej, dzięki NEUTROGENA

NEUTROGENA® Formuła Norweska Szybko wchłaniający się krem do rąk
Ceniony za natychmiastowe nawilżenie skóry dłoni i przywrócenie jej miękkości i elastyczności. Krem ma lekką, nietłustą konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania przynosząc natychmiastowe uczucie komfortu. Odpowiedni do codziennego stosowania. Testowany dermatologicznie.
Cena 14,99 zł/75 ml; 19,99 zł/150 ml (opakowanie z pompką)

Zadbane dłonie mogą więcej, dzięki NEUTROGENA

NEUTROGENA® Formuła Norweska Visibly Renew innowacyjny krem do rąk do codziennego stosowania zapewnia intensywnie nawilżenie, pomaga przywrócić jędrność skóry i zapobiega powstawaniu przebarwień. Zawiera intensywnie nawilżającą Formułę Norweską i aktywne minerały (magnez, cynk, miedź), które pomagają zwiększyć produkcję kolagenu w skórze*. Dzięki swojej konsystencji szybko się wchłania, pozostawiając na skórze subtelny zapach. Zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF20.
* w badaniach in-vitro
Cena: 17,99 zł/75 ml

Zadbane dłonie mogą więcej, dzięki NEUTROGENA

NEUTROGENA® Formuła Norweska Odżywczy krem do rąk z maliną nordycką
Udowodniono klinicznie, że unikalna odżywcza formuła kremu współgra z naturalnymi procesami zachodzącymi w Twojej skórze i zwiększa 3x poziom jej nawilżenia*. Skóra dłoni staje się miękka i odżywiona dzień po dniu. Lekka, nietłusta konsystencja ma delikatny zapach, zapewnia szybkie wchłanianie. Odpowiedni dla skóry wrażliwej.
*indeks poziomu nawilżenia, 7 godzin po aplikacji
Cena: 14,99 zł/75 ml

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/10/rece-odmladzanie.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/10/rece-odmladzanie-150x150.jpgredaktor1KosmetykiPokaż mi swoją dłoń, a powiem Ci kim jesteś… Codziennie nasze ręce wykonują setki ruchów: przytulają, pracują, witają, pomagają nam realizować nasze pasje. Mówi się, że są naszą wizytówką, a ich kondycja wiele o nas mówi. Mogą zdradzać nasz wiek, styl życia i charakter naszej pracy. Po uścisku dłoni...