lovekidsPowszechnie znanym faktem jest to, iż dzieci posiadają bogatą wyobraźnię. Jest to cecha, z którą przychodzą na świat i której rozwój następuje już w najmłodszych latach ich życia. Aktywność twórcza jest niezwykle ważna w rozwoju dziecka. Pomaga mu lepiej zrozumieć świat i sprzyja jego naturalnej nauce, kształtuje wrażliwość, pomysłowość, kreatywność. Dziecko posiada naturalną potrzebę eksperymentowania i ciągle poszukuje nowych rozwiązań czy to w zabawie, czy w codziennym życiu. Niezwykle ważne w kształtowaniu dziecięcej fantazji są różnorodne kreatywne zabawy, a także odpowiednio dobrane zabawki.


domek

Jak rozwijać w dziecku potencjał twórczy? Jak umiejętnie kształtować jego pomysłowość? Wreszcie, jak zaprojektować zabawki, które nie tylko będą rozwijać kreatywność, ale też nie znudzą się po kilkakrotnym użyciu? Marka LoveKids.pl znalazła na to sposób. Stworzone z ekologicznej mikrofali zabawki, doskonale nadają się do wspólnej zabawy z dzieckiem. Nie dają gotowych rozwiązań, wymagają zaangażowania, rozwijają dziecięcą wyobraźnię i taki jest ich cel.

W portfolio LoveKids.pl można znaleźć już domki dla lalek, szałas, autko, wieżę, drzewka, a także nowość przygotowaną specjalnie dla dziewczynek – torebkę do samodzielnego złożenia i udekorowania.

torebka2

Za marką LoveKids stoi pomysłodawczyni i projektantka Kasia Radecka, mama 6-letniej Zuzy i 3-letniej Poli. Jako miłośniczka twórczej ekspresji, podsuwa dzieciom tekturowe wigwamy do samodzielnego ozdabiania, malowania, oklejania, starając się rozwijać ich kreatywność oraz pomysłowość.

‘Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy’, powiedział kiedyś Albert Einstein. ‘Mamo, tato, zróbmy coś!’ – dzieci są przecież zdolne do wszystkiego! Młodzi projektanci z Lovekids.pl zadbali o fajny design, całą resztę pozostawiając w rękach dzieci. To one z pomocą rodziców składają fantastyczne kartonowe konstrukcje i to one zajmują się ich malowaniem, oklejaniem, kolorowaniem i jakim tylko im przyjdzie do głowy ozdabianiem! A zabawa przecież dopiero się rozpoczyna… – mówi Kasia Radecka

LoveKids.pl to polski producent ekologicznych tekturowych zabawek. Proste, dobrze przemyślane konstrukcje, ładny wzór i uniwersalność projektów to tylko niektóre cechy, które sprawiają, iż zabawki podbijają serca dzieci i rodziców.

Piękna, niebanalna, dla małej damy… Kartonowa torebeczka do samodzielnego ozdabiania już wchodzi na rynek. Cena 29 zł. Dostępna od lutego na www.lovekids.pl

szałas

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.lovekids.pl oraz profil na Facebooku facebook.com/lovekidspl

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/zabawki-kreatywnie.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2013/02/zabawki-kreatywnie-150x150.jpgwpadmfjRóżnePowszechnie znanym faktem jest to, iż dzieci posiadają bogatą wyobraźnię. Jest to cecha, z którą przychodzą na świat i której rozwój następuje już w najmłodszych latach ich życia. Aktywność twórcza jest niezwykle ważna w rozwoju dziecka. Pomaga mu lepiej zrozumieć świat i sprzyja jego naturalnej nauce, kształtuje wrażliwość, pomysłowość,...