Wyprawka dla noworodka - monitor oddechu - fanaberia czy głos rozsądku?
Wyprawka dla noworodka – monitor oddechu – fanaberia czy głos rozsądku?

I rodzice mogą odetchnąć

Monitor oddechu Babysense 5 to innowacyjne urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o rodzicach i ich nowo narodzonych maleństwach. Dzięki korzystaniu z monitora oddechu Babysense, rodzice mają ciągły podgląd oddechu dziecka, co może zapobiec zdarzającej się wśród dzieci tzw. śmierci łożeczkowej. Gdy tylko urządzenie wykryje zmiany w rytmicznym oddechu dziecka, zaalarmuje rodziców. W ten sposób rodzice mogą szybciej zareagować na potencjalne niebezpieczne sytuacje, które mogą zdarzyć się podczas snu niemowlęcia. Działanie monitora, połączone ze stosowaniem zasad bezpieczeństwa w stosunku do niemowląt, pozwala wyeliminować zagrożenie związane ze śmiercią łóżeczkową (SIDS). Dane producenta pokazują, że dzięki zastosowaniu monitora joddechu Babysense udało się zapobiec niebezpiecznym sytuacjom w przypadku 600 tys. dzieci na całym świecie.

Jak to działa?

Monitor oddechu Babysense 5 jest dyskretny i bezpieczny w zastosowaniu. Wkłada się go pod materac dziecka, dzięki czemu urządzenie nie jest widoczne dla malucha i nie stanowi dla niego przedmiotu do zabawy. Babysense nie posiada też kabli, co eliminuje potencjalne zagrożenie zaplątania się dziecka w przewód lub zabawę nim. Monitor Babysense nie emituje też promieniowania radiowego i nie zakłóca działania innych urządzeń domowych. Testowany klinicznie, certyfikowany monitor oddechu Babysense jest całkowicie bezpieczny dla dziecka. Widoczna z daleka, migająca dioda jest znakiem dla rodziców, że urządzenie działa poprawnie. Nie trzeba podchodzić do łóżeczka aby sprawdzić, czy dziecko bezpiecznie śpi. Gdy tylko oddech stanie się nieregularny lub dziecko nie podejmie ruchów oddechowych przez 20 sekund, urządzenie zaalarmuje rodziców, co pozwoli na szybką interwencję. Monitor oddechu Babysense 5 jest zarejestrowanym produktem medycznym klasy II i został dopuszczony do użytku w placówkach medycznych.

Wyprawka dla noworodka - monitor oddechu - fanaberia czy głos rozsądku?
Wyprawka dla noworodka – monitor oddechu – fanaberia czy głos rozsądku?

Poręczny w użyciu

Część urządzenia, którą rodzic zabiera ze sobą, jest poręczna i kompaktowa. Można ją włożyć do kieszeni lub postawić na blacie kuchennym czy szafce. Bateryjne zasilanie powoduje, że nie ma konieczności pozostawienia odbiornika monitora oddechu przy gniazdku zasilającym. W ten sposób rodzic może mieć go zawsze przy sobie, bez względu na wykonywane czynności. Monitor oddechu Babysense 5 doskonale sprawdza się także w nocy. Mając go przy sobie rodzice mogą spokojnie zasnąć, bez obaw że w czasie ich snu niemowlęciu może się coś stać. Alarm Babysense 5 włączy się natychmiast, gdy zanotuje zmiany w oddechu dziecka. W ten sposób każdy z domowników może spać spokojnie i gromadzić siły na kolejny pełen przygód dzień.

Monitor oddechu Babysense 5 , cena: 389.00 PLN

źródło: www.babymama.pl

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/11/741-1.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/11/741-1-150x150.jpgredaktor1ElektronikaI rodzice mogą odetchnąć Monitor oddechu Babysense 5 to innowacyjne urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o rodzicach i ich nowo narodzonych maleństwach. Dzięki korzystaniu z monitora oddechu Babysense, rodzice mają ciągły podgląd oddechu dziecka, co może zapobiec zdarzającej się wśród dzieci tzw. śmierci łożeczkowej. Gdy tylko urządzenie wykryje zmiany...