Ilość urządzeń naprawionych w ciągu nie więcej niż 5 dni nadal rośnie!

Podsumowanie redakcyjne

  • badanie serwisu przeprowadzone w lipcu 2016 roku pokazuje, że 98,4% napraw zostało wykonanych w ciągu mniej niż pięciu dni roboczych
  • w skali 1-10, ankietowani klienci ocenili serwis Acer na 8,50
  • w lipcu 2016 średni czas oczekiwania na połączenie z konsultantem wyniósł 29 sekund
  • po naprawie urządzenia w serwisie, 85% osób poleciłoby urządzenia Acer swoim znajomym

WARSZAWA, POLSKA (12 sierpnia 2016)

Badania opinii klientów serwisu Acer, prowadzone przez zewnętrzną firmę, pozwalają monitorować poziom satysfakcji klientów. Weryfikacji poddawane są takie elementy jak: czas wykonania naprawy, średni czas oczekiwania na połączenia z infolinią (AQT), ocena pracy serwisu, ocena usług kurierskich oraz poziom zadowolenia Klienta z usług serwisu.

Wysoka ocena serwisu przez klientów

Rosnąca jakość obsługi klientów, szybka i skuteczna naprawa wpływają na wysoką ocenę serwisu przez klientów. Wg. badań, przeprowadzonych w lipcu 2016 roku, w skali 1-10, ankietowani ocenili serwis Acer na 8,8. Klienci serwisu, zapytani czy poleciliby produkt Acera swoim znajomym, w 85% przypadków odpowiedzieli twierdząco.

Szybka naprawa

Z punktu widzenia klienta, jednym z najważniejszych czynników wpływających na pozytywną ocenę serwisu jest szybkość naprawy urządzenia. Odpowiadając na tę potrzebę czas potrzebny na kontakt jak i samą naprawę jest ciągle optymalizowany i skracany. W lipcu 2016 klienci korzystający z infolinii średnio oczekiwali na połączenie z konsultantem krócej niż 30 sekund. Z kolei 98,4% urządzeń spędza w serwisie mniej niż 5 dni roboczych. Tak krótki czas naprawy jest możliwy przede wszystkim dzięki dostępności części zamiennych, których 99,4% znajduje się na miejscu, tj. w centrum logistycznym we Wrocławiu.

serwis Acer

O firmie Acer

Założona w roku 1976 firma Acer prowadzi działalność w dziedzinie technologii informatycznych i komunikacyjnych oraz związanych z nimi usług. Swoją uwagę koncentruje na pracach badawczo-rozwojowych, projektowaniu, marketingu oraz sprzedaży innowacyjnych produktów ułatwiających życie, a także na zapewnianiu pomocy technicznej. Oferta produktów Acer obejmuje komputery PC, monitory, projektory, serwery, tablety i smartfony, a także akcesoria. Firma opracowuje również rozwiązania chmurowe, łącząc Internet przedmiotów. Acer zatrudnia 7000 pracowników i zajmuje 4. miejsce na świecie w ogólnym segmencie komputerów osobistych (IDC 2014). W roku 2014 przychody firmy wyniosły 10,39 miliarda USD. Więcej informacji na stronie www.acer.com. ©2016 Acer. Wszelkie prawa zastrzeżone. Acer oraz logo Acer są zarejestrowanymi znakami towarowymi Acer Inc. Pozostałe znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe, zarówno widoczne, jak i niewidoczne, stanowią własność swoich właścicieli.

 

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/08/serwis-Acer-240x1024.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2016/08/serwis-Acer-150x150.jpgredaktor1ElektronikaIlość urządzeń naprawionych w ciągu nie więcej niż 5 dni nadal rośnie!Podsumowanie redakcyjnebadanie serwisu przeprowadzone w lipcu 2016 roku pokazuje, że 98,4% napraw zostało wykonanych w ciągu mniej niż pięciu dni roboczych w skali 1-10, ankietowani klienci ocenili serwis Acer na 8,50 w lipcu 2016 średni czas oczekiwania na połączenie z...