Uzdrawiająca moc głębokiego nawilżenia

The Treatment Lotion Hydrating Mask to głęboko nawilżająca maska w luksusowej formule płatów,
pozwalającej na doświadczenie uzdrawiającego nawilżenia – zawsze i wszędzie.

Energetyzująca moc, która sprawiła, że The Treatment Lotion jest już kultowym fenomenem kosmetycznym, została teraz ponownie wykorzystana, tym razem w luksusowej masce w płatach. Wszystko po to aby wykreować nową jakość nawilżania skóry. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa otulającego skórę, maska ta wykorzystuje technologie, które zapewniają dostarczenie energii oraz głębokiego nawodnienia skóry. W tej masce możesz robić co zechcesz, gdzie zechcesz – doświadczaj wolności stosowania i cudownych właściwości tego wielozadaniowego produktu.

Maseczka nawilżająca The Treatment Lotion

Hydrating Mask została wzbogacona w niezwykle odżywczy Miracle Broth ™ oraz Revitalizing Ferment, przywracający skórze młody wygląd. W ciągu kilku minut podrażnienia zostają ukojone, a skóra jest nawilżona i pełna energii. Odzyskuje swój promienny blask.

TECHNOLOGIA MIKROFIBRY

Maska o wysokiej wydajności została zaprojektowana w Japonii przy użyciu unikalnego procesu wirowania strumieniowego. Miliony mikrowłókien tworzą materiał przypominający w dotyku najdelikatniejszy kaszmir. Maska delikatnie przylega do skóry, jednocześnie zapewniając przenikanie skoncentrowanych, aktywnych składników w głąb skóry, sprawiając, że jej powierzchnia staje się bardziej miękka, gładka i cudownie odświeżona. Wyjątkowe właściwości ujędrniające skórę sprawiają, że maska idealnie otula skórę nawilżeniem i energią.

Uzdrawiająca moc głębokiego nawilżenia

SKŁADNIKI AKTYWNE MIRACLE BROTH™

Koncentrat bazujący na ręcznie zbieranych algach morskich (ze zrównoważonych upraw). Miracle Broth™ to kojąca siła, która pomaga złagodzić widoczne podrażnienia i zaczerwienienia, pozostawiając skórę pełną energii i promienną.

AKCJA REWITALIZACJA

Koktajl z alg, w tym Scenedesmus – starożytnych alg, które zaadaptowały się z oceanu na pustynię poprzez tworzenie ochronnych kokonów – połączony z 73 morskimi minerałami i składnikami odżywczymi. Ten wielozadaniowy ferment pomaga ożywić i dostarczyć składniki odżywcze do komórek skóry.

CUD ZMIĘKCZANIA

Opatentowane przez firmę La Mer Deconstructed Waters ™ są nasycone mikrożelem z alg i kwasem hialuronowym, tworząc system dostarczania wilgoci, który pobudza odnowę, rewitalizację i niezwykle głębokie nawilżenie.

CAŁKOWITE ZANURZENIE

Każda warstwa maski została obficie nasączona produktem The Treatment Lotion. Takie skoncentrowanie uzdrawiającego nawilżenia widocznie wypełnia, pobudza i rewitalizuje skórę zaledwie w ciągu kilku minut. Aby uzyskać spektakularny efekt wykonaj pełen rytuał nawilżania: przygotuj skórę za pomocą The Treatment Lotion, a następnie nałóż The Treatment Lotion Hydrating Mask.

Uzdrawiająca moc głębokiego nawilżenia
http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/07/51577_MER_La-Mer-Pool_0216881-1024x683.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/07/51577_MER_La-Mer-Pool_0216881-150x150.jpgwpadmfjKosmetykiThe Treatment Lotion Hydrating Mask to głęboko nawilżająca maska w luksusowej formule płatów, pozwalającej na doświadczenie uzdrawiającego nawilżenia - zawsze i wszędzie. Energetyzująca moc, która sprawiła, że The Treatment Lotion jest już kultowym fenomenem kosmetycznym, została teraz ponownie wykorzystana, tym razem w luksusowej masce w płatach. Wszystko po to aby wykreować...