OLEJ DO MYCIA TWARZY DUŻY kopia
Jak ukoić wysuszoną po wakacjach skórę?

Długie godziny spędzone na słońcu i kąpiele w słonej wodzie nie są sprzymierzeńcami naszej skóry.  To dlatego latem szczególnie trudno jest zachować prawidłowy poziom nawilżenia cery i zadbać o jej świetny stan. Ratunkiem mogą okazać się produkty kosmetyczne, stworzone na bazie silnie nawilżających olejów.

Głównym celem produktów polskiej marki kosmetycznej, KOI Cosmetics, jest nawilżanie i odżywianie skóry. To właśnie skóra o wysokim stopniu nawilżenia wolniej się starzeje, a także lepiej radzi sobie z niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.
Do oczyszczania twarzy, zamiast żelu i wody, lepiej użyć myjącego olejku. Kompleks dwóch olejów: z awokado i z drzewa sandałowego, zawarty w produkcie KOI, pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry i zmycie makijażu, przy jednoczesnym nawilżeniu jej. Olej z awokado w kosmetyce uznawany jest za składnik, pozwalający na skuteczną walkę z wolnymi rodnikami, które powodują przyspieszone starzenie się skóry. Dodatkowo, olej ten chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, a także pomaga w redukcji problemów dermatologicznych. W połączeniu z olejem sandałowym tworzy mieszankę silnie nawilżającą i oczyszczającą.  Warto taki sposób oczyszczania wprowadzić na stałe do codziennej pielęgnacji, aby uniknąć przesuszania skóry, które powoduje każdorazowe przemywanie twarzy wodą.
Bardzo ważnym elementem dbania o skórę twarzy jest wybór odpowiedniego kremu. Wszystkie produkty, niezależnie od wieku, w którym ich używamy, powinny mieć przede wszystkim działanie silnie nawilżające. Bogate w cenne oleje kremy KOI nie tylko wspomagają zatrzymywanie wody w komórkach skórnych, ale również ją odmładzają i zapobiegają powstawaniu zmarszczek.

KREM ULTRANAWILŻAJĄCY - DUŻY kopia
Jak ukoić wysuszoną po wakacjach skórę?

Krem ultranawilżający poza kwasem hialuronowym w maksymalnym stężeniu, zawiera również kompleks trzech olejków: malinowego, arganowego i z awokado. Ich właściwości pozwalają na dogłębne nawilżenie skóry i odżywienie jej od wewnątrz. Efekty stosowania kremu widać już po pierwszej aplikacji. Zaledwie jedna dawka kremu wyraźnie nawilża skórę, redukuje tzw: „suche skórki” i zapobiega powstawaniu nowych.

krem regenerujacy duzy
Jak ukoić wysuszoną po wakacjach skórę?

Dla osób, które podczas urlopu przesadziły z kąpielami słonecznymi, idealnym produktem będzie krem regenerujący. Jego tajnym składnikiem jest afrykański olej marula, który w kosmetyce słynie jako produkt o niezwykle silnym działaniu antyoksydacyjnym, antybakteryjnym i przeciwstarzeniowym. Jego zastosowanie w kilka dni odpręży wysuszoną opalaniem skórę.

krem odzywczy duzy
Jak ukoić wysuszoną po wakacjach skórę?

Dla miłośników olejków owocowych, prawdziwym hitem będzie krem odżywczy. Powstał on na bazie oleju z nasion malin, który łagodzi podrażnienia i stany zapalne skóry, a także świetnie sprawdzi się w roli lekkiej bazy pod letni makijaż.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/08/OLEJ-DO-MYCIA-TWARZY-DUŻY-kopia2222.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/08/OLEJ-DO-MYCIA-TWARZY-DUŻY-kopia2222-150x150.jpgredaktor1domyslnaKosmetykiDługie godziny spędzone na słońcu i kąpiele w słonej wodzie nie są sprzymierzeńcami naszej skóry.  To dlatego latem szczególnie trudno jest zachować prawidłowy poziom nawilżenia cery i zadbać o jej świetny stan. Ratunkiem mogą okazać się produkty kosmetyczne, stworzone na bazie silnie nawilżających olejów.Głównym celem produktów polskiej marki...