Urlop kojarzy się nam zwykle z relaksem w promieniach słońca. Niestety często zapominamy, że słońce jest nie tylko źródłem przyjemności podczas letniego wypoczynku, ale może stać się również przyczyną poważnych problemów skórnych. Aby chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz przynieść jej ulgę po ekspozycji słonecznej, powinniśmy prawidłowo ją pielęgnować.

SUCHY OLEJEK W SPRAYU SPF 30 IWOSTIN SOLECRIN

Sprawia, że skóra staje się bardziej odporna na szkodliwe działanie promieniowania UV, wiatru, zmian temperatury i suchego powietrza. Zawiera połączenie składników kojąco-odżywczych: olejku z awokado oraz ekstraktu z aloesu. Ze względu na zawarte filtry UV, zapewnia wysoką ochronę przed bezpośrednim, niekorzystnym działaniem promieniowania ultra-fioletowego, oparzeniami i ich późniejszymi skutkami (podrażnienia, zaczerwienienia, pieczenie). Witamina E chroni przed działaniem wolnych rodników, odpowiedzialnych za fotostarzenie skóry. Preparat daje uczucie natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia.

Substancje aktywne: filtry organiczne UVA i UVB, olej z awokado, ekstrakt z aloesu, witamina E.

Pojemność: 150 ml, cena: ok. 56 zł

Sposób użycia: Należy równomiernie nanieść na skórę co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Powtarzać aplikację w przypadku długiego przebywania na słońcu lub starcia preparatu z powierzchni skóry, również po kąpieli.

KOJĄCA PIANKA Z D-PANTENOLEM IWOSTIN SOLECRIN

Przynosi natychmiastową ulgę skórze po ekspozycji słonecznej, co jest istotnew przypadku podrażnienia, powstałego w wyniku nadmiernego działania na nią promieniowania UV i wysokiej temperatury. Tworzy na powierzchni skóry delikatny, kojąco-nawilżający film, minimalizujący uczucie dyskomfortu. Zmniejsza widoczność zaczerwienień i zapobiega powstawaniu podrażnień, wyraźnie i długotrwale nawilża skórę. Zawiera dobrane do potrzeb skóry wrażliwej składniki o działaniu łagodząco-odżywczym: alantoinę oraz D-pantenol w wysokiej koncentracji.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/05/Projekt-bez-tytułu.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/05/Projekt-bez-tytułu-150x150.jpgredaktor1KosmetykiUrlop kojarzy się nam zwykle z relaksem w promieniach słońca. Niestety często zapominamy, że słońce jest nie tylko źródłem przyjemności podczas letniego wypoczynku, ale może stać się również przyczyną poważnych problemów skórnych. Aby chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz przynieść jej ulgę po ekspozycji słonecznej, powinniśmy prawidłowo...