Total collagen – nowość wśród kosmetyków!

W miarę upływu lat w skórze spowalnia się naturalny proces syntezy kolagenu, w wyniku czego traci ona jędrność i gęstość. Aby temu przeciwdziałać stworzono linię Total Collagen.

Jej głównym składnikiem jest Collagen XVIII Architect – kompleks składników aktywnych pobudzających produkcję 5 typów kolagenu, w tym nowo odkrytego kolagenu XVIII – jedynego, który występuje we wszystkich warstwach skóry. Skutecznie wzmacnia skórę, odbudowuje jej jędrność i pozwala uzyskać wielowymiarowy efekt odmłodzenia.

Ujędrniający krem – reduktor do zmarszczek  50+

Dodatkowo zawarte w nim fitoestrogeny z irysa  przeciwdziałają pogorszeniu kondycji skóry, związanemu ze spadkiem ilości estrogenów. Hamują rozkład kolagenu i elastyny, poprawiają nawilżenie skóry, redukują zmarszczki.

Rewitalizujący krem – reduktor do zmarszczek 60+

Zawiera molekuły energii – energetyzuje komórki skóry, pobudza je do pracy, przyspiesza ich metabolizm. Spowalnia procesy starzenia związane za spadkiem energii, poprawia wygląd i kondycje skóry.

Regenerujący krem – reduktor do zmarszczek 70+

Olej z czarnej porzeczki z kwasami omega 3 i 6, które przywracają równowagę lipidowa naskórka, odżywiają i regenerują, sprawiając, ze naskórek staje się miękki, elastyczny i aksamitnie gładki.

Krem – koncentrat zgęszczający skórę na noc

Zawiera ceramidy, które regenerują i uszczelniają cement lipidowy naskórka. Wzmacniają
naturalną barierę ochronna skóry, chroniąc ją przed odwodnieniem i podrażnieniami. Przywracają skórze aksamitną gładkość, miękkość i komfort. Przywracają skórze aksamitną gładkość, miękkość i komfort.

Rozświetlający krem reduktor zmarszczek pod oczy i na powieki

Odpowiada on na potrzeby skóry kobiet w wieku 50-70+. Za aktywność jego formuły odpowiada woda różana – działa nawilżająco i kojąco na delikatna skórę okolic oczu.

 

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/04/Kompozycja-wszystkie_02.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2018/04/Kompozycja-wszystkie_02-150x150.jpgredaktor1KosmetykiW miarę upływu lat w skórze spowalnia się naturalny proces syntezy kolagenu, w wyniku czego traci ona jędrność i gęstość. Aby temu przeciwdziałać stworzono linię Total Collagen.Jej głównym składnikiem jest Collagen XVIII Architect - kompleks składników aktywnych pobudzających produkcję 5 typów kolagenu, w tym nowo odkrytego kolagenu XVIII -...