SZCZĘŚLIWE STOPY TO ZDROWE STOPY!
SZCZĘŚLIWE STOPY TO ZDROWE STOPY!

Troszcząc się o nie przez cały rok, dbasz by przez 365 dni uśmiech nie schodził z Twojej twarzy.
Zdrowe i zadbane stopy, czują się komfortowo każdego dnia, nic więc dziwnego, że mają wielki apetyt na nowe przygody. Wyjście do parku? Spacer w deszczu? Wspinanie się po drzewach? Bez względu na porę roku i pogodę są gotowe na nowe wyzwania!

Małe i większe radości

Czy może być coś przyjemniejszego od zabawy w kałuży? Podskoki, beztroskie rozchlapywanie wody są źródłem dziecięcej radości. A co sprawia, że dorosłe stopy są szczęśliwe? Wygoda, komfort, świeżość. Bez względu na wiek – duże znaczenie ma odpowiednio dobrane obuwie, ale ważniejsza jest pierwsza warstwa okrywająca stopy, czyli skarpetki. To dzięki nim można przemierzać długie dystanse bez ryzyka otarć czy odcisków.

Dotyk i komfort

Cały ciężar ciała skupia się na stopach, właśnie dlatego wymagają od nas szczególnej troski. Otulone skarpetą wykonaną z wysokiej jakości surowców, a zarazem przyjemną w dotyku, bez trudu przeprowadzą nas przez trudy nawet najbardziej intensywnego dnia.

Zaletą skarpet WOLA jest wysoka jakość surowców, jak i wyjątkowa miękkość w dotyku, która chroni stopy w każdym obuwiu. Wykonane są z popularnej bawełny czesankowej, powszechnie znanej ze swojej wytrzymałości, niezależnie od częstotliwości używania. – wyjaśnia Karolina Kochańska, brand manager firmy Wola. Dodaje: zarówno zwolennicy ponadczasowej klasyki jak i osoby śledzące najnowsze trendy, znajdą w naszej ofercie coś dla siebie.

Kolorowe szaleństwo

Psycholodzy dostrzegają zależność pomiędzy kolorami, którymi się otaczamy, a towarzyszącym nam nastrojem, stanem duszy i ciała. Ogólna zasada mówi o tym, iż kolory jasne, ciepłe nastrajają nas pozytywnie, zaś ciemne i chodne barwy działają przygnębiająco i zniechęcająco.

http://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/03/Clipboard06.jpghttp://fajnezakupy.pl/wp-content/uploads/2017/03/Clipboard06-150x150.jpgredaktor1OdzieżTroszcząc się o nie przez cały rok, dbasz by przez 365 dni uśmiech nie schodził z Twojej twarzy. Zdrowe i zadbane stopy, czują się komfortowo każdego dnia, nic więc dziwnego, że mają wielki apetyt na nowe przygody. Wyjście do parku? Spacer w deszczu? Wspinanie się po drzewach? Bez względu na porę...